Akcesoria Rorets – Jak komfortowo i pomysłowo prać i prasować?

Zadbaj o niezbędne akcesoria Rorets oraz dodatki do Twojego domu. Niewielkie gadżety potrafią całkowicie odmienić i ułatwić codzienną rutynę prania i prasowania – nakładka na żelazko, rękawnik, siatka do prasowania, worki do prania odzieży zasługują na miejsce u Ciebie.

 

Delikatne tkaniny wymagają specjalnego traktowania, gdyż łatwo je zniszczyć. Bezpieczne ich pranie zapewnią specjalne worki. Służą one ochronie tkaniny przed zniszczeniem w bębnie pralki oraz mechaceniem.

 

 

Piorąc luksusową bieliznę, należy zadbać odpowiednio o jej ochronę. Wysokiej jakości worek do prania damskiej bielizny wykonany został z podwójnej warstwy siatki i zaprojektowany tak, aby prana w nim bielizna zachowała swój kształt, a elementy metalowe nie uszkodziły pralki. Siatka zapinana jest na odporny na korozję zamek błyskawiczny, którego specjalne zapięcie nie powoduje uszkodzeń pozostałej odzieży w czasie prania.

 

 

Komplet 3 worków do prania delikatnej odzieży zawiera rozmiary: S (25 x 33 cm), M (33 x 45 cm), L (45 x 53 cm). Worki zapinane są na zamek błyskawiczny odporny na korozję.

Nie musisz prać ręcznie. W woreczkach Twoim delikatnym ubraniom i ulubionej bieliźnie nic nie grozi, a Ty w tym czasie możesz oddać się wreszcie swojej ulubionej pasji.

 

Odmienić rutynę prasowania możesz przy pomocy kilku prostych przyborów. Akcesoria Rorets służą pomocą !

 

Po pierwsze – przy pomocy rękawnika ODE

 

Ten składany rękawnik jest niezbędny do prasowania mankietów i rękawów. Twoje koszule i bluzki nareszcie będą idealne. Blat rękawnika o rozmiarze 13x57cm wykonany jest z płyty wiórowej.

 

Po drugie – dzięki nakładce na żelazko LUNA

 

Nakładka LUNA ochroni gumowe aplikacje i inne elementy dekoracyjne Twojej odzieży. Zapobiega świeceniu się delikatnych materiałów, takich jak nylon czy jedwab. Kolejną zaletą jest zmniejszenie do minimum ryzyka zniszczenia tkanin z włókien syntetycznych, wełny, jedwabiu czy firanek. Łatwo ślizga się po każdej delikatnej tkaninie, chroniąc ją przed przypaleniem.

 

Nakładka zapewnia równomierne przenikanie pary, a dodatkowo zabezpiecza stopę żelazka przed zarysowaniem. Jest odporna na temperatury do 250oC.

 

Nakładka jest uniwersalna i nadaje się do wszystkich typów żelazek.

 

Po trzecie – bezpieczne prasowanie przy pomocy siatki do prasowania NOVA

 

Siatka NOVA zabezpiecza delikatne tkaniny przed przypaleniem. Wykonana ze 100% poliestru wytrzymałego na temperatury do 200oC.

Rozmiar siatki 60 x 40 cm.

 

Te kilka gadżetów pomoże Ci w łatwy sposób zadbać o delikatne tkaniny.

Akcesoria Rorets – Już dziś możesz zostać perfekcyjną panią domu.

akcesoria rorets