Design

Poznaj nowoczesne wzornictwo produktów RÖRETS

Nowe trendy towarzyszą nie tylko modzie. Kolory, kształty i wzory z całego świata trafiają do naszych produktów. Dzięki temu nasze deski charakteryzują się niezwykłym design`em. Mimo coraz szybciej zmieniających się trendów, Rorets na bieżąco dostosowuje się do nich, projektując i wdrażając coraz to wymyślniejsze i niepowtarzalne wzornictwo produktów. Dzięki współpracy z różnymi projektantami, nasze produkty przybierają niezwykłe kształty i kolory, które ozdobią wnętrze każdego domu.

 

Bitte Stenström – projektantka

Bitte Stenström to dobrze znana i ceniona w Szwecji dekoratorka wnętrz i projektantka. Stworzone przez nią wzory są obecne na tapetach ściennych i tkaninach w wielu skandynawskich domach. Bitte o swojej twórczej pracy mówi: „Zawsze zaczynam od zrobienia szkicu ołówkiem lub maluję gwaszem. Nie używam komputera aż do ostatniej fazy, którą jest kolorowanie. Natura i miasta dają mi największe natchnienie i są głównymi źródłami inspiracji. Od jakiegoś czasu mieszkam na wyspie Öland, gdzie szczególna, spokojna atmosfera sprzyja mojej pracy.

VALLILA

W 2010 roku rozpoczęliśmy współpracę z fińską firmą Vallila Interior, firmą vallilarodzinną, która powstała w 1935 roku w Helsinkach . Projekty Vallila
znajdujące się w naszej ofercie zostały zaprojektowane przez Tanja Orsjoki.

 

 

 MOOD STUDIO

mood-studioW tym roku rozszerzyliśmy naszą kolekcję o ekscytujące i innowacyjne mood-studioprojekty Emily Hedenstedt z Mood Studio.