Rorets deski do prasowania i suszarki

 

Z przyjemnością przedstawiamy Wam sztandarowe produkty Rorets: deski do prasowania i suszarki.

 

Potrzebne w każdym gospodarstwie domowym, doceniane przez Panie i Panów. Dlaczego?

Po pierwsze nasze deski do prasowania są bardzo stabilne i posiadają praktyczne rozwiązania techniczne.

Po drugie wykonane są z wielką starannością i charakteryzują się nowoczesnym design’em, dostosowującym się do zmieniających się trendów. Taka deska pięknie wkomponuje się w zacisze Twojego domu.

Po trzecie 5 lat gwarancji, dbałość o środowisko i ekologiczną produkcję oraz wielki komfort w użytkowaniu daje nam pewność dobrego, świadomego zakupu.

 

Deska do prasowania ATHENA


Deska do prasowania AthenaDeska zapewnia świetny efekt prasowania dzięki przenikaniu pary przez blat wykonany z siatki metalowej. Płynnie regulowana wysokość 75-97 cm zapewni każdemu wygodę użytkowania niezależnie od wzrostu i przyzwyczajeń. Model ten posiada blaszaną, profilowaną podstawę na żelazko, antenkę na przewód oraz przyłącze elektro z przedłużaczem. Konstrukcja deski ATHENA w kolorze chrom pasuje do wszystkich pomieszczeń domowych.

Deska do prasowania CONNECT


Deski do prasowania rorets connectTa deska oprócz blatu z siatki metalowej, profilowanej blaszanej podstawy na żelazko i płynnej regulacji wysokości posiada także zewnętrzne gniazdo elektryczne z przedłużaczem i antenką na przewód od żelazka. Zapomnij o plączącym się podczas prasowania kablu! Stelaż deski w kolorze białym dodaje lekkości stabilnej konstrukcji.

 

 

Deska do prasowania SMILLA Steamstation


rorets steamstationSolidna, stabilna deska posiadająca specjalną, dużą podstawę przystosowaną do żelazek z generatorem pary. Konstrukcja nóg dodaje jej masywności i zapewnia większą stabilność a blat wykonany z siatki metalowej zapewnia przenikanie pary  – co wpływa na lepszy efekt prasowania. Deska posiada 8 stopni regulacji wysokości 75-97cm dzięki czemu można łatwo dostosować wysokość blatu do swoich potrzeb. Biały stelaż i piękne wzory pokrowców z pewnością ozdobią Twój dom.

Wszystkie nasze deski do pasowania posiadają zabezpieczenie przed samoczynnym rozłożeniem się nóg  – podczas przenoszenia czy przechowywania – można zapomnieć o obijaniu własnych nóg i ścian przy okazji przemieszczania się z deską

Czas na suszarki na bieliznę. Są niezastąpione w każdym domu, więc na pewno trzeba przemyśleć ich zakup. Znajdziecie u nas wiele wzorów, które z pewnością Was zadowolą i pozwolą wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb.

 

Suszarka Rorets SUSSI


Suszarka Rorets SussiFajna, rozkładana, stabilna suszarka do bielizny. Po rozłożeniu ramion mamy łącznie do dyspozycji aż 18m powierzchni suszenia. Stelaż wyposażony jest w opatentowany mechanizm blokujący nogi podczas gdy suszarka stoi rozłożona. Jeśli kiedykolwiek przenosiliście pieczołowicie rozwieszone pranie i w trakcie tego suszarka Wam się złożyła, to możecie już o tym zapomnieć! Dodatkowo suszarka posiada też blokadę ramion podczas przenoszenia czy przechowywania.

 

Suszarka Rorets  NEO


suszarka rorets neo limeTo kolejna stabilna propozycja z konstrukcją niepozwalającą na złożenie w trakcie przenoszenia czy przechowywania. Nogi suszarki NEO są bardzo stabilne i wytrzymałe, co minimalizuje ryzyko przechyłu. Po rozłożeniu ramion, pranie rozwiesisz na 18 m powierzchni suszenia.

 

Sprawdźcie sami, wyżej wymienione deski i suszarki znajdziecie na stronie w dziale PRODUKTY. 

deski do prasowania rorets