Co świadczy o funkcjonalności deski do prasowania CONNECT ?

Co świadczy o funkcjonalności deski do prasowania Rorets CONNECT?Rorets Connect

 

Deska do prasowania CONNECT posiada wszystkie najważniejsze elementy dobrej deski.


Po pierwsze – przyłącze elektro z przedłużaczem.
Po drugie – dobry stelaż (bezpieczny, stabilny, z regulacją wysokości).
Po trzecie – blat (wykonany z siatki, która nie zatrzymuje wilgoci).
Po czwarte – wyposażenie dodatkowe (blokada zabezpieczająca przed samoczynnym rozkładaniem się podczas przenoszenia i przechowywania, podstawa pod żelazko, antenka na przewód od żelazka).

 

Jak wiadomo prasowanie jest czynnością niesprzyjającą kondycji naszego kręgosłupa. Jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na samopoczucie podczas prasowania jest dostosowanie wysokości deski do naszego wzrostu. Ergonomiczna deska Rorets CONNECT posiada płynną regulację, między 75 a 97 cm. Dzięki tej regulacji możesz dopasować wysokość tak, aby prasować wygodnie i bezpiecznie dla kręgosłupa. Deska powinna być na wysokości bioder, a łokcie zgięte pod kątem prostym. Najlepsza pozycja to taka, gdy sylwetka jest wyprostowana. Dzięki regulacji wysokości deski możemy też prasować na siedząco.

 

Stelaż deski Rorets CONNECT wykonany jest z najwyższą starannością, aby deska nie chwiała się i nie przechylała. Dzięki temu możesz prasować szybko, ale i dokładnie, wygodnie, a zarazem bezpiecznie.

 

Dla wygody użytkownika deska Rorets CONNECT ma dopasowaną wielkość blatu tak, aby i wyprasować np. poszwę czy zasłony, ale i by po złożeniu była na tyle mała, by nie zajmowała zbyt wiele miejsca. Blat z siatki zapewnia przenikanie pary, co przyspiesza prasowanie i daje lepszy efekt.

 

Ta deska pomoże Ci przyspieszyć sprzątanie domu. Dzięki antence nie będziesz tracić czasu na przekładanie i rozplątywanie co chwilę przewodu, a zewnętrzne gniazdo elektryczne z przedłużaczem sprawi, że nie będziesz się martwić czy wystarczy Ci przewodu. Bezpieczeństwo i wygodę podczas prasowania zapewni podstawa pod żelazko, która zabezpieczy je przed ewentualnym strąceniem.

 

Dodatkowy atut modelu deski RORETS to blokada zabezpieczająca przed samoczynnym rozkładaniem się podczas przenoszenia lub przechowywania. Uchroni to nie tylko użytkownika przed siniakami, ale także zwiększy bezpieczeństwo dzieci. To udogodnienie pozwoli Ci również na przenoszenie deski jedną ręką.

 

Deska do prasowania Rorets CONNECT na pewno przyspieszy i ułatwi Ci wykonywanie obowiązków domowych, a nawet staną się one przyjemnością.

 

Pamiętaj! Dla zapewnienia sobie komfortu prasowania pokrowiec na desce powinno się wymieniać raz na pół roku. Do deski CONNECT możesz kupić zapasowe pokrowce i w kilka sekund zmienić wygląd swojej deski.

 

Nasze produkty dostępne są w wielu miejscach w całej Polsce. Sprawdź gdzie kupić produkty Rorets – kliknij tutaj.