Dlaczego suszarki RORETS tak dobrze sprawują się latem?

Ciągłe przenoszenie suszarki z balkonu, ogrodu czy tarasu do mieszkania i z powrotem potrafi być bardzo irytującym zajęciem – zwłaszcza gdy nogi od suszarki zamykają się raz za razem, a ilość miejsca, jakie zajmuje suszarka nawet po złożeniu często stanowi duże wyzwanie. Projektując suszarki RORETS skupiliśmy się na rozwiązaniu tych problemów. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować kilka unikalnych, niezwykle praktycznych produktów.

Suszarki Rorets

 

  • Suszarka typu NEO

 

Suszarkę te charakteryzuje stabilność i wytrzymałość. Opatentowana konstrukcja pozwalającą na blokadę złożonych ramion i nóg suszarki NEO, sprawia, że całość jest wyjątkowo łatwa do przenoszenia i przechowywania. Łączna powierzchnia suszenia wynosi 18 m.

 

 

  • Suszarka typu SUSSI

 

Wygodna suszarka, która po rozłożeniu ramion zapewnia 18m powierzchni suszenia. Również tutaj znajdziemy opatentowaną konstrukcję, która pozwala nam na zablokowanie ramion po złożeniu suszarki, co znacznie wpływa na komfort przenoszenia i przechowywania produktu. W suszarce SUSSI zastosowano również system blokady nóg podczas, gdy stoi ona rozłożona. Dzięki temu Twoje idealnie rozwieszone pranie jest zawsze bezpieczne.

 

 

  • Suszarka typu TED

 

Suszarka TED może pochwalić się z pewnością ponadprzeciętną wygodą użytkowania. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie o 9 m powierzchni suszenia. Suszarka TED nadaje się również do postawienia w wannie. Po złożeniu jest bardzo kompaktowa i zajmuje wyjątkowo mało miejsca.

 

 

  • Suszarka typu COMPACT

 

 

Suszarka zajmująca naprawdę niewiele miejsca zarówno po złożeniu jak i gdy jest rozłożona. Przeznaczona do suszenia małej ilości prania, przykładowo odzieży roboczej, dziecięcych szalików, ręczników czy strojów kąpielowych. Dzięki swoim niewielkim wymiarom jest wyjątkowo łatwa w przenoszeniu. Powierzchnia suszenia, którą możemy wykorzystać w suszarce COMPACT to 5,5 m.

 

 

  • Suszarka typu TRIPLE

 

Budowa suszarki TRIPLE pozwala na niesamowitą dowolność konfiguracji ustawień wszystkich trzech półek, co przekłada się na maksymalne wykorzystanie powierzchni suszenia. Kolejnym atutem jest możliwość wysunięcia dodatkowych dwóch rurek na wieszaki oraz możliwość wykorzystania dolnej rurki dla drobniejszych części garderoby. Konstrukcja ta zapewnia łącznie 14 m powierzchni suszenia.

 

 

  • Suszarka typu FORMA

 

Suszarka do bielizny o bardzo stabilnej konstrukcji. Grube pręty pozwalają na lepszy dopływ powietrza, znacznie skracając czas suszenia odzieży. Całość posiada łączną powierzchnię suszenia rzędu 18 m. Dzięki szerokim, wygodnym ramionom oraz gumowanym osłonkom na nogach, które pozwalają na bezpieczne ustawienie jej w wannie, suszarkę FORMA zdecydowanie można nazwać praktyczną.

 

 

  • Suszarka typu RISE

 

Bardzo praktyczna suszarka w formie wieży, posiadającej aż 14 m powierzchni suszenia.

Ciekawa konstrukcja sprawia, że całość jest bardzo łatwa do rozkładania i składania. Suszarka zajmuje niewiele miejsca zarówno gdy stoi rozłożona, jak i po złożeniu. RISE dzięki swej estetycznej oraz praktycznej budowie z pewnością stanowi doskonałą alternatywę dla suszarek o nieco bardziej standardowych konstrukcjach.

Suszarka RoretsJeśli poszukujesz praktycznego rozwiązania, które śmiało będzie można przenosić z miejsca na miejsce, a do tego cechować się będzie solidną konstrukcją, z pewnością powinieneś przejrzeć ofertę firmy RORETS. Proponowane produkty nie tylko znakomicie spełniają swoją funkcję, ale równocześnie wyróżniają się swoim nietuzinkowym designem.