Firma Rorets w tym roku postawiła na deskę do prasowania EXCLUSIVE BLACK jako jedną z gwiazd BLACK FRIDAY.

Dzięki niej Twój wygląd będzie nienaganny i oszałamiający. To EXCLUSIVE BLACK pomoże nadać idealną formę Twoim bluzkom, koszulom, sukienkom i spodniom.

EXCLUSIVE BLACK posiada wszystkie atuty nowoczesnej deski do prasowania. Sprawia, że prasowanie staje się łatwiejsze i szybsze.
Głównymi cechami deski do prasowania firmy Rorets są:
Po pierwsze –blat o wymiarach 38 x 120 cm, który zapewnia dużą powierzchnię pracy i wygodne prasowanie spodni, koszul, bluzek oraz obszernych tekstyliów
Po drugie – EXCLUSIVE BLACK posiada system płynnej regulacji wysokości, umożliwiający idealne dopasowanie wysokości deski dla każdego użytkownika, a nawet prasowanie na siedząco.
Po trzecie – blaszana, profilowana podstawa na różne typy żelazek
Po czwarte – antenka podtrzymująca przewód od żelazka podczas prasowania, dzięki której przewód nie będzie stwarzał problemu plącząc się pomiędzy odzieżą a blatem deski

Warto zwrócić uwagę na jakość wykonania deski Rorets. EXCLUSIVE BLACK to deska o dużej stabilności, prosta w obsłudze a przede wszystkim zapewniająca komfortową pracę.

Twój Czarny Piątek może stać się ciekawszy dzięki EXCLUSIVE BLACK. Kup ją już dziś.

EXCLUSIVE BLACK możesz kupić:

  • Auchan
  • Obi
  • a także niektórych marketach E.Leclerc i Bricomarche oraz mniejszych sklepach z produktami AGD na terenie całego kraju.