Magazyn Rorets

Magazyn Rorets 1 / 2018

Nadejście wiosny jest jednym z najbardziej ekscytujących okresów w roku. Wkrótce będziemy mieli okazję spotkać się z naszymi klientami podczas Targów Ambiente i zaprezentować nowe produkty i rozwiązania opracowane w ciągu ostatnich miesięcy. W roku 2018 będziemy nadal skupiać się na koncepcji COMPACT LIVING, której celem jest rozwiązywanie codziennych problemów, na jakie napotykamy żyjąc na małej przestrzeni.

 

Skupimy się również na tym, aby nasze rozwiązania były proste i łatwe w użyciu. Idąc tym kierunkiem, wprowadziliśmy na rynek nowe suszarki do bielizny. Pracujemy też nad zupełnie nową deską do prasowania, łatwą do rozłożenia i zajmującą niewiele miejsca. Koncepcja ta jest idealna dla osób , które są w ciągłym biegu i muszą szybko skorzystać z deski aby wyprasować ubranie. W tym wydaniu magazynu chcemy także podkreślić niezwykle interesującą i ważną pracę twórców naszych produktów nad znalezieniem innowacyjnych rozwiązań. Korzystamy również z okazji, aby spojrzeć wstecz i zastanowić się nad poprzednimi Targami Ambiente, w których braliśmy udział – ich ciekawym rozwojem na przestrzeni lat. Nasze wysokie oczekiwania spełniły wprowadzone na rynek nowe modele suszarek do bielizny Neo i Sussi.

 

Wspaniale jest obserwować, jak poczynione inwestycje sprawdzają się i generują zwrot. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z naszymi klientami we Frankfurcie i rozmowy o ekscytującej przyszłości.

Najnowszy Magazyn Rorets jest dostępny po kliknięciu w poniższy link

Magazyn Rorets 1 / 2018

deski do prasowania rorets