Nowe suszarki marki RORETS

Suszarki Omega i Entry

Choć suszarka na ogół kojarzy się nam jedynie z kolejnym uciążliwym obowiązkiem domowym, marka RORETS udowadnia, że wcale nie musi tak być. Nowe modele OMEGA i ENTRY zaskakują zarówno tym jak estetyczna może być budowa prostych urządzeń domowych, jak i tym jak funkcjonalne i praktyczne mogą być te wyjątkowe konstrukcje.

 

Jedną z nowości jest suszarka OMEGA, która na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się wśród innych, klasycznych konstrukcji. Jednak jeśli przyjrzymy się bliżej, dostrzec możemy wiele udogodnień, które sprawiają, że model ten jest bardzo wygodny
w obsłudze. Pierwszym takim usprawnieniem jest możliwość zablokowania ramienia suszarki po jej złożeniu, tak żeby całość była łatwa w przenoszeniu i nie zajmowała wiele miejsca. Również blokada nóg OMEGI pozwala na spokojne przeniesienie rozłożonej suszarki wraz z praniem oraz znacznie poprawia jej stabilność, sprawiając, że możemy być spokojni o nasze pieczołowicie rozwieszone ubrania.
Dłuższe niż w innych suszarkach, solidne pręty zapewniają dużą, osiemnasto metrową powierzchnię suszenia,
co pozwala na suszenie także obszernych rzeczy, takich jak pościele i zasłony.

 

Kolejną nowością jest suszarka ENTRY, która wyróżnia się swoją kompaktową konstrukcją, pozwalającą na zawieszenie jej na drzwiach. Suszarka ta jest wprost idealna do pomieszczeń o małej, ograniczonej powierzchni, gdyż nawet po rozłożeniu zajmuje niewiele miejsca. Model ten posiada dwa uchwyty na ręczniki i szlafroki oraz miejsce na wieszaki, co stanowi dodatkowy atut. ENTRY z pewnością jest pozycją wartą przemyślenia dla osób, którym zależy na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni domowej.  

 

Nowe pozycje w portfolio marki RORETS mogą zupełnie odmienić czynności domowe sprawiając, że te staną się dużo mniej uciążliwe. Suszarka OMEGA stanowi doskonały wybór dla każdej rodziny, która ceni sobie proste, sprawdzone rozwiązania, z kolei model ENTRY sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu, w którym ważne jest odpowiednie i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni użytkowej.

 

Więcej szczegółowych informacji o suszarkach Omega i Entry dostępne jest w odnośnikach poniżej:

 

Suszarka Omega Lifestyle