Rorets Blog

Szukasz deski z przyłączem elektrycznym?

Gniazdo elektro z przedłużaczem to bardzo wygodne udogodnienie w naszych deskach do prasowania. Zwykle zamocowane jest w widocznym miejscu – przy podstawie na żelazko. Niektóre jednak modele naszych desek do prasowania mają je umieszczone pod blatem, miejscu mniej widocznym. Aby ułatwić naszym klientom szybkie rozpoznanie deski z przyłączem elektrycznym i lokalizację gniazda, umieszczamy na etykiecie deski małą wskazówkę.

 

Rozkładany drążek na wieszaki do zawieszenia na drzwi

UNI to Rozkładany drążek na wieszaki do zawieszenia na drzwi – idealny dla osób z ograniczoną przestrzenią. UNI posiada miejsce na 8 wieszaków odzieżowych oraz haczyk np. na ręcznik kąpielowy lub szlafrok. Łatwo się rozkłada i może być używany zarówno w pozycji rozłożonej jak i złożonej. Zajmuje niewiele miejsca i można go dowolnie przenosić. Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6szt

Rozkładany drążek na wieszaki

Uni Rozkładany drążek na wieszaki

Suszarka do zamontowania na drzwiach Entry

Suszarka do zamontowania na drzwiach Entry, idealna do pomieszczeń o ograniczonej powierzchni. Suszarka łatwo się rozkłada, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Posiada dwa uchwyty na ręczniki lub szlafroki oraz miejsce na wieszaki do odzieży.  Innowacyjna konstrukcja pozwala na korzystanie z nich gdy suszarka jest w pozycji rozłożonej, jak i po złożeniu. Powierzchnia suszenia 3,6m.

Suszarka do zamontowania na drzwiach Entry

Suszarka do zamontowania na drzwiach Entry

Jak wyprasować garnitur ?

Panowie prasują! Jak wyprasować garnitur ?

 

 

Panowie coraz częściej lubią prasować swoją garderobę. Zdecydowanie sięgają po żelazko i starannie wykonują czynność, która niegdyś była typowo kobiecym zajęciem. Niektórzy prasują ubrania zgodnie z nabytą wiedzą na zasadzie spostrzeżeń, a niektórzy czerpią wiedzę z internetowych porad. Zatem jak wyprasować garniut krawat czy muchę w prosty, szybki, a przede wszystkim staranny sposób?

 

 

Na początku warto zastanowić się nad rodzajem materiału z jakim mamy do czynienia. Naturalne włókna tkanin z reguły prasuje się na najwyższym stopniu temperatury żelazka. Wówczas łatwiej i o wiele szybciej znikają zagniecenia. Trzeba jednak pamiętać, że odzież taka jak garnitur wymaga szczególnego traktowania. Dlatego najbezpieczniej jest dostosować temperaturę żelazka do zaleceń na metce. Do prasowania marynarki czy spodni warto użyć specjalnej nakładki na żelazko Luna firmy Rorets lub siatki Nova firmy Rorets. Gorące żelazko często powoduje wybłyszczanie się ciemnych materiałów a dzięki nakładce Luna i siatce Nova możemy łatwo uniknąć tego niepożądanego efektu . Dodatkowo ochronimy materiał przed przypaleniem.  

 

 

Przed rozpoczęciem prasowania spodni garniturowych składamy nogawki wzdłuż kantów i szwów. Kładziemy złożone spodnie na desce do prasowania i zaczynamy od nogawek kierując się w stronę pasa. Prasujemy jedną stronę a następnie drugą. Prasowanie marynarki warto zacząć od kołnierzyka, potem rękawy, środek marynarki i przód. Wszystkie te czynności wykonujemy z pomocą nakładki Luna  lub siatki Nova firmy Rorets. Podobnie przy prasowaniu muchy lub krawatu, chociaż te elementy garderoby rzadko wymagają prasowania. Czasem wystarczy ich odpowiednie wysuszenie i są gotowe do użycia.

Jak wyprasować garnitur ? Prasując garnitur, czy drobne elementy  garderoby jak krawat lub mucha, warto zaopatrzyć się w nakładkę Luna lub siatkę Nova firmy Rorets. Są one odpowiednią izolacją, dzięki której materiał nie będzie się świecił, nie odbarwi się i nie przypali,  a panowie będą z pewnością zadowoleni z efektów swojej pracy.

Suszarki Rorets

Tempo

Deska do prasowania TEMPO

Kompaktowa deska z blatem o rozmiarze 30x85cm wykonanym z rozciąganej siatki metalowej, który zapewnia lepszy efekt prasowania dzięki przenikaniu pary. Ta elegancka i poręczna deska odpowiednia jest dla osób, które mają niewiele miejsca i czasu na prasowanie. Dzięki specjalnej konstrukcji nóg, rozkładanie i składanie deski jest bardzo proste a jej przechowywanie ułatwia haczyk do zawieszenia, np. w szafie. Tempo posiada także mechanizm blokujący nogi deski po rozłożeniu. Niska waga 2,5kg ułatwia obsługę. Nogi wykonane są z rurek o przekroju 16mm. Wysokość po rozłożeniu 88cm.

Jak prasować bluzki z cekinami, z aplikacjami, naszywkami

Coraz więcej odzieży posiada ozdobne wstawki, cekiny, aplikacje czy naszywki. Sprawiają one, że nasza stylizacja nabiera charakteru. Jednak przy prasowaniu wymagają odpowiedniego podejścia aby nie straciły koloru, kształtu i struktury.

 

Podczas prasowania,  z reguły omijamy żelazkiem cekiny, guziki, aplikacje czy naszywki w obawie przed ich uszkodzeniem. Dobrym rozwiązaniem jest prasowanie odzieży z ozdobnymi elementami przy użyciu nakładki na żelazko Luna firmy Rorets. Nakładka Luna wykonana jest z nieprzywierającego materiału i odporna na temperatury do 250˚ C. Nie powoduje wybłyszczania się tkanin i chroni przed uszkodzeniem nie tylko tkaninę ale też ozdobne elementy odzieży. Ponadto nadaje się do wszystkich typów żelazek i jest łatwa do zamontowania. Nie powoduje też dyskomfortu podczas prasowania, ponieważ łatwo ślizga się po tkaninach.

 

Przed rozpoczęciem prasowania,  bluzki z cekinami czy aplikacjami warto przewrócić na lewą stronę lub użyć nakładki na żelazko. Co więcej, trzeba zastanowić się nad rodzajem tkaniny z jakim mamy do czynienia. Żelazko najlepiej ustawić na odpowiednią temperaturę tak, aby przede wszystkim nie zniszczyć tkaniny oraz nie uszkodzić żadnych ozdobnych elementów. Piękno naszych oryginalnych rzeczy zależy od tego, w jaki sposób zadbamy o ich pielęgnację. Warto więc przestrzegać podstawowych zasad związanych z praniem i prasowaniem. Stylizacje z elementami ozdobnymi wyrażają naszą osobowość, dlatego odpowiednio o nie zadbajmy i cieszmy się nimi jak najdłużej.

VI edycja Targów Bricomarche

W dniach 18-19.10.2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się VI edycja Targów Bricomarche, w których braliśmy udział. Targi te umożliwiają spotkanie w jednym miejscu przedstawicieli dostawców i sklepów Bricomarche.

Nordic Business Forum

W dniach 26-27 września 2018 w Helsinkach w Finlandii odbywa się jedna z najważniejszych konferencji biznesowych na świecie Nordic Business Forum. Podczas tego corocznego wydarzenia spotykają się liderzy biznesu i eksperci, którzy dzielą się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami. Łączy ich wspólny cel, jakim jest promowanie ducha przedsiębiorczości wśród organizacji i ludzi. W tegorocznym seminarium uczestniczą również przedstawiciele grupy Sinituote, której jesteśmy częścią. Firmę Rörets Polska reprezentuje Dyrektor-Członek Zarządu Pan Robert Karoń.

Gościem Forum był ex-prezydent USA Barack Obama.

 

Zalety i zastosowanie uchwytu (antenki) na przewód od żelazka, w który wyposażone są deski do prasowania Rorets.

 

Na rynku dostępne są różne modele desek do prasowania. Niektóre proste, zajmujące mało miejsca oraz większe i mają wiele udogodnień dla użytkowników. Design desek jest tak różnorodny, że bez problemu można wybrać model współgrający z wystrojem naszego mieszkania. Użytkownicy coraz bardziej cenią sobie szybkość i wygodę związaną z prasowaniem. Ważne jest aby deska była łatwa do rozkładania i składania, miała odpowiednia wielkość blatu, regulację wysokości i dodatkowe udogodnienia wpływające na komfort prasowania. Jednym z takich udogodnień, w który wyposażone są wybrane modele desek Rorets,  jest uchwyt na przewód od żelazka, potocznie nazywany antenką.

 

Antenka to rewelacyjny sposób na utrzymanie długiego przewodu od żelazka z dala od prasowanych rzeczy. Przewód od żelazka czasem bywa problematyczny, ponieważ może zaplątać się pomiędzy odzieżą i utrudnić nam prasowanie. Dzięki zamocowaniu go w antenie ten problem znika, a prasowanie jest bardziej komfortowe. Wszelkie dodatkowe zagniecenia pojawiające się przez wałkujący się pod ubraniem przewód pójdą w zapomnienie,  a efekty naszej pracy będą bardziej i szybciej widoczne. Po zakończeniu pracy i w celu przechowania deski, antenkę można łatwo złożyć. Prasowanie na deskach Rorets, z dodatkowymi udogodnieniami, jest prostsze i szybsze, a my możemy zaoszczędzić swój cenny czas.

 

Przed rozpoczęciem prasowania z wykorzystaniem anteny, należy:

 

– rozłożyć antenkę i delikatnie wcisnąć w dół (click)

– ustawić żelazko na końcowej, zaokrąglonej części blatu deski do prasowania (ok 20cm od końca blatu)

– przewlec przewód od żelazka przez klips znajdujący się na czubku antenki

– dostosować naprężenie przewodu do swoich potrzeb. Uwaga: podczas prasowania, przewód pozostanie zablokowany w klipsie antenki, a antenka będzie uginać się w zależności od zakresu ruchów żelazkiem.

– rozpocząć prasowanie, jak zwykle.

 

Po zakończeniu prasowania antenkę należy delikatnie pociągnąć ku górze (click) i złożyć.

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego, przedstawiającego prawidłowe używanie antenki, w jaką są wyposażone deski do prasowania Rorets, dostępnego  na naszej stronie w zakładce „FILMY”.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty firmy Rorets Polska

Deska do prasowania Athena

Rorets Polska & Sinituote – Harghushay – A School Within Reach

Nasza firma macierzysta Sinituote od lat zaangażowana jest w projekt SINI Hargushay Primary School w Tanzanii, który umożliwia tamtejszym dzieciom zdobycie wykształcenia i daje szansę na lepszą przyszłość.

 

W roku 2007 Sinituote rozpoczęła budowę szkoły podstawowej w wiosce Gendabi, która obecnie uważana jest za jedną z najlepszych szkół podstawowych na terenie gór Hanang. Oprócz budowy szkoła otrzymuje wsparcie w postaci pomocy naukowych i mundurków, a co roku przyznawane są stypendia dla najlepszych uczniów. Projekt ten rozwija się i zmienia życie wielu mieszkańców wioski. Ponieważ Rorets Polska jest częścią grupy SINI mamy w tym swój udział.

 

Na temat projektu zrealizowany został film dokumentalny, do którego obejrzenia serdecznie chcielibyśmy państwa zaprosić:

Targi Automechanika

W dniach 11-15.09.2018 we Frankfurcie odbywają się targi Automechanika, na których prezentujemy akcesoria do pielęgnacji samochodów naszej marki KUNGS.

Targi Dostawców Carrefour

W dniach 05-06 września 2018r w centrum konferencyjnym MT Polska w Warszawie odbywają się Targi Dostawców Carrefour, w których Rörets bierze udział. Jako producent i dostawca, mamy przyjemność prezentować nasz asortyment, a w szczególności nowości w ofercie: deskę Tempo, suszarkę Entry, uchwyt na wieszaki Uni.

Targi Dostawców Carrefour są wydarzeniem zamkniętym, na który wstęp mają pracownicy oraz dostawcy sieci i ma ułatwić sklepom zapoznanie się z ofertą producentów i dostawców. Jednocześnie jest to największe spotkanie z partnerami handlowymi, które Carrefour organizuje w Polsce.

Jak prasować by wyprasować, a się nie naprasować

Prasowanie wcale nie musi być czasochłonnym zajęciem, które wręcz wysysa z nas życie. Przeciwnie! Kilka dobrych nawyków jest w stanie zupełnie odmienić podejście do prasowania i sprawić, że do idealnie wyprasowanych rzeczy dodamy jeszcze jedną – uśmiech.

 

Pierwszą z rzeczy, o które należy zadbać, to nasz komfort. Dopasujmy wysokość deski do naszego wzrostu, ustawmy ją odpowiednio, tak, aby zapewnić sobie wygodna postawę podczas prasowania. Jeśli nasza deska nie ma odpowiedniego stelaża – może warto zastanowić się nad wymianą?
Deski do prasowania marki RORETS są z pewnością pozycją godną polecenia,
a spośród mnogości modeli i konfiguracji każdy szybko wybierze coś dla siebie.

 

Rozpoczynając prasowanie warto zastanowić się w jakiej kolejności będziemy to robić. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie od ubrań wymagających najniżej temperatury, które prasować będziemy najchłodniejszym żelazkiem i stopniowo przechodzić do tkanin,
które wymagają temperatury wyższej. W ten sposób unikniemy czekania, aż nasze żelazko się ochłodzi. Jeśli nie wiesz za pomocą jakiej temperatury powinno się prasować daną część garderoby koniecznie sprawdź na metce!

 

Jednym ze sprytnych sposobów na (niemal dwukrotne!) skrócenie czasu prasowania może być wykorzystanie metalizowanych pokrowców, które odbijając ciepło niejako powodują prasowanie tkaniny z dwóch stron jednocześnie. Zamiast męczyć się z niewygodną folią aluminiową można sięgnąć po gotowe, sprawdzone rozwiązanie, które również cenowo i wizualnie wypadają bardzo pozytywnie – warto sprawdzić ofertę pokrowców marki RORETS.

 

Dobrą praktyką jest również prasowanie ciemnych tkanin z lewej strony. Pozwoli to na uniknięcie połysku na tkaninach i będziemy mogli dłużej cieszyć się naszą odzieżą. Z lewej strony powinno się również prasować hafty, dzięki czemu uwypuklają się, a w efekcie pięknie prezentują.

 

Gdy zdarzy nam się zaprasować zagniecenie lub trafi się odzież ciężka do wyprasowania, nie zapominajmy o korzystaniu z wody, która zdecydowanie pomaga w uporaniu się z takimi problemami. Wilgoć możemy wykorzystać również w inny sposób. Gdy nie mamy wiele rzeczy do wyprasowania, dobrym pomysłem jest zawieszenie ich w łazience podczas brania prysznica. Para wodna nieco je zwilży, co sprawi, że staną się dużo łatwiejsze w prasowaniu.

 

Choć w tym wpisie skupiamy się na tym co robić, aby prasować łatwo, szybko i skutecznie, trzeba również powiedzieć czego absolutnie robić nie można. Chodzi tu o prasowanie rzeczy, które nie są czyste – należy pamiętać, że wysokie temperatury utrwalają zabrudzenia i mogą znacznie utrudnić pozbycie się ich z tkaniny.

 

Wystarczy kilka dobrych praktyk, a prasowanie stanie się o wiele mniej męczące niż zwykle i to wcale nie kosztem efektu finalnego – wręcz przeciwnie! Kto wie, może nawet polubisz to zajęcie?

Rorets Suszarka Sussi

Jak przygotować się do prasowania?

Choć prasowanie z pewnością nie należy do ulubionych czynności znacznej części gospodarzy i gospodyń domowych, istnieje kilka sposobów, które sprawią,
że stanie się ono znacznie szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze,
a co za tym idzie – mniej czasochłonne. Zanim chwycimy żelazko w dłoń
powinniśmy się zastanowić jak przygotować się (i nasze ubrania!) do prasowania.
Oto kilka rad, które powinny Ci pomóc przez nie gładko przejść.

 

 • Proces przygotowania do prasowania zaczyna się szybciej niż myślisz – już wkładając brudną odzież do pralki trzeba pamiętać o tym, że im więcej rzeczy włożymy do bębna,
  tym bardziej będą one w nim ściśnięte, a co za tym idzie – bardziej prawdopodobne jest ich pogniecenie się podczas prania. Starajmy się o tym pamiętać i nie wciskajmy odzieży do pralki na siłę! Gdy pranie będzie już za nami warto wyciągnąć je możliwie szybko, tak by nie leżało godzinami pogniecione w pralce.

 

 • To, o co należy zadbać w następnej kolejności to odpowiednie rozwieszenie naszego prania, tak aby później szybciej i łatwiej dało się prasować. Ubrania należy najpierw „strzepnąć” lub naciągnąć, a następnie rozwiesić na suszarce. W tej czynności może pomóc dobrej jakości sprzęt– suszarki marki RORETS.  Posiadają one wiele udogodnień, które sprawiają, że rozwieszanie i przenoszenie prania może stać się dużo łatwiejsze. Estetyczny wygląd suszarek może także cieszyć oko. Ważne jest też, aby nie czekać, aż ubrania będą całkowicie suche, ponieważ lekko wilgotne rzeczy prasuje się zdecydowanie łatwiej.

 

 • Nie zapominajmy także o przygotowaniu miejsca pracy! Przygotujmy wcześniej miejsce na wyprasowane rzeczy, wieszaki do koszul i bluzek, by nie przerywać już samego prasowania i oszczędzić sobie czasu.

 

 • Dbajmy o nasz sprzęt – korzystajmy z odpowiednio przygotowanej wody do żelazek,
  wówczas posłużą nam przez lata i co najważniejsze nie będą niszczyć naszych rzeczy.
  Warto jest regularnie czyścić stopkę żelazka i dbać o to, by nie gromadziło się w nim za dużo kamienia.

 

To, czy będziemy mieli dużo pracy podczas samego prasowania jest uwarunkowane wieloma czynnikami, a zaskakująca ich ilość pojawia się na długi czas przed stanięciem przy desce do prasowania. Jeśli poświęcimy chwilę na odpowiednie przygotowanie odzieży do prasowania możemy być zdziwieni o ile ta czynność może się skrócić a nawet stać się przyjemną.

Przygotowania do prasowania

Nowe suszarki marki RORETS

Suszarki Omega i Entry

Choć suszarka na ogół kojarzy się nam jedynie z kolejnym uciążliwym obowiązkiem domowym, marka RORETS udowadnia, że wcale nie musi tak być. Nowe modele OMEGA i ENTRY zaskakują zarówno tym jak estetyczna może być budowa prostych urządzeń domowych, jak i tym jak funkcjonalne i praktyczne mogą być te wyjątkowe konstrukcje.

 

Jedną z nowości jest suszarka OMEGA, która na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się wśród innych, klasycznych konstrukcji. Jednak jeśli przyjrzymy się bliżej, dostrzec możemy wiele udogodnień, które sprawiają, że model ten jest bardzo wygodny
w obsłudze. Pierwszym takim usprawnieniem jest możliwość zablokowania ramienia suszarki po jej złożeniu, tak żeby całość była łatwa w przenoszeniu i nie zajmowała wiele miejsca. Również blokada nóg OMEGI pozwala na spokojne przeniesienie rozłożonej suszarki wraz z praniem oraz znacznie poprawia jej stabilność, sprawiając, że możemy być spokojni o nasze pieczołowicie rozwieszone ubrania.
Dłuższe niż w innych suszarkach, solidne pręty zapewniają dużą, osiemnasto metrową powierzchnię suszenia,
co pozwala na suszenie także obszernych rzeczy, takich jak pościele i zasłony.

 

Kolejną nowością jest suszarka ENTRY, która wyróżnia się swoją kompaktową konstrukcją, pozwalającą na zawieszenie jej na drzwiach. Suszarka ta jest wprost idealna do pomieszczeń o małej, ograniczonej powierzchni, gdyż nawet po rozłożeniu zajmuje niewiele miejsca. Model ten posiada dwa uchwyty na ręczniki i szlafroki oraz miejsce na wieszaki, co stanowi dodatkowy atut. ENTRY z pewnością jest pozycją wartą przemyślenia dla osób, którym zależy na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni domowej.  

 

Nowe pozycje w portfolio marki RORETS mogą zupełnie odmienić czynności domowe sprawiając, że te staną się dużo mniej uciążliwe. Suszarka OMEGA stanowi doskonały wybór dla każdej rodziny, która ceni sobie proste, sprawdzone rozwiązania, z kolei model ENTRY sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu, w którym ważne jest odpowiednie i praktyczne zagospodarowanie przestrzeni użytkowej.

 

Więcej szczegółowych informacji o suszarkach Omega i Entry dostępne jest w odnośnikach poniżej:

 

Suszarka Omega Lifestyle

Suszarka Entry

Rorets – Suszarka Entry

 

 

Suszarka do zamontowania na drzwiach, idealna do pomieszczeń o ograniczonej powierzchni. Suszarka łatwo się rozkłada, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Posiada dwa uchwyty na ręczniki lub szlafroki oraz miejsce na wieszaki do odzieży.  Innowacyjna konstrukcja pozwala na korzystanie z nich gdy suszarka jest w pozycji rozłożonej, jak i po złożeniu.

Rorets Suszarka Entry - wieszak

Rorets Suszarka Entry

Suszarka Omega

Rorets – Suszarka Omega

 

Jedno z naszych nowych rozwiązań na bazie klasycznej suszarki do odzieży. Długie pręty przystosowane są do suszenia obszernych rzeczy jak pościele, zasłony, itp. Opatentowana konstrukcja blokująca skrzydło po złożeniu suszarki. Dla większego bezpieczeństwa solidny mechanizm blokujący nogi rozłożonej suszarki. Konstrukcja stelaża i plastikowe stopy zapewniają suszarce bardzo dobrą stabilność. Łączna pow. suszenia 18m.

Rorets Suszarka Omega

Suszarka Omega Lifestyle

Dlaczego suszarki RORETS tak dobrze sprawują się latem?

Ciągłe przenoszenie suszarki z balkonu, ogrodu czy tarasu do mieszkania i z powrotem potrafi być bardzo irytującym zajęciem – zwłaszcza gdy nogi od suszarki zamykają się raz za razem, a ilość miejsca, jakie zajmuje suszarka nawet po złożeniu często stanowi duże wyzwanie. Projektując suszarki RORETS skupiliśmy się na rozwiązaniu tych problemów. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować kilka unikalnych, niezwykle praktycznych produktów.

Suszarki Rorets

 

 • Suszarka typu NEO

 

Suszarkę te charakteryzuje stabilność i wytrzymałość. Opatentowana konstrukcja pozwalającą na blokadę złożonych ramion i nóg suszarki NEO, sprawia, że całość jest wyjątkowo łatwa do przenoszenia i przechowywania. Łączna powierzchnia suszenia wynosi 18 m.

 

 

 • Suszarka typu SUSSI

 

Wygodna suszarka, która po rozłożeniu ramion zapewnia 18m powierzchni suszenia. Również tutaj znajdziemy opatentowaną konstrukcję, która pozwala nam na zablokowanie ramion po złożeniu suszarki, co znacznie wpływa na komfort przenoszenia i przechowywania produktu. W suszarce SUSSI zastosowano również system blokady nóg podczas, gdy stoi ona rozłożona. Dzięki temu Twoje idealnie rozwieszone pranie jest zawsze bezpieczne.

 

 

 • Suszarka typu TED

 

Suszarka TED może pochwalić się z pewnością ponadprzeciętną wygodą użytkowania. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie o 9 m powierzchni suszenia. Suszarka TED nadaje się również do postawienia w wannie. Po złożeniu jest bardzo kompaktowa i zajmuje wyjątkowo mało miejsca.

 

 

 • Suszarka typu COMPACT

 

 

Suszarka zajmująca naprawdę niewiele miejsca zarówno po złożeniu jak i gdy jest rozłożona. Przeznaczona do suszenia małej ilości prania, przykładowo odzieży roboczej, dziecięcych szalików, ręczników czy strojów kąpielowych. Dzięki swoim niewielkim wymiarom jest wyjątkowo łatwa w przenoszeniu. Powierzchnia suszenia, którą możemy wykorzystać w suszarce COMPACT to 5,5 m.

 

 

 • Suszarka typu TRIPLE

 

Budowa suszarki TRIPLE pozwala na niesamowitą dowolność konfiguracji ustawień wszystkich trzech półek, co przekłada się na maksymalne wykorzystanie powierzchni suszenia. Kolejnym atutem jest możliwość wysunięcia dodatkowych dwóch rurek na wieszaki oraz możliwość wykorzystania dolnej rurki dla drobniejszych części garderoby. Konstrukcja ta zapewnia łącznie 14 m powierzchni suszenia.

 

 

 • Suszarka typu FORMA

 

Suszarka do bielizny o bardzo stabilnej konstrukcji. Grube pręty pozwalają na lepszy dopływ powietrza, znacznie skracając czas suszenia odzieży. Całość posiada łączną powierzchnię suszenia rzędu 18 m. Dzięki szerokim, wygodnym ramionom oraz gumowanym osłonkom na nogach, które pozwalają na bezpieczne ustawienie jej w wannie, suszarkę FORMA zdecydowanie można nazwać praktyczną.

 

 

 • Suszarka typu RISE

 

Bardzo praktyczna suszarka w formie wieży, posiadającej aż 14 m powierzchni suszenia.

Ciekawa konstrukcja sprawia, że całość jest bardzo łatwa do rozkładania i składania. Suszarka zajmuje niewiele miejsca zarówno gdy stoi rozłożona, jak i po złożeniu. RISE dzięki swej estetycznej oraz praktycznej budowie z pewnością stanowi doskonałą alternatywę dla suszarek o nieco bardziej standardowych konstrukcjach.

Suszarka RoretsJeśli poszukujesz praktycznego rozwiązania, które śmiało będzie można przenosić z miejsca na miejsce, a do tego cechować się będzie solidną konstrukcją, z pewnością powinieneś przejrzeć ofertę firmy RORETS. Proponowane produkty nie tylko znakomicie spełniają swoją funkcję, ale równocześnie wyróżniają się swoim nietuzinkowym designem.

ZGRANY DUET – DESKA DO PRASOWANIA CONNECT I ŻELAZKO SC-SI30K26

Prasowanie to jedna z typowych czynności domowych. Jedni go nie znoszą, a dla wielu okazuje się całkiem relaksującym zajęciem. Niezależnie jednak od preferencji testowany przez nas zestaw, na który składają się deska do prasowania Rörets Connect oraz żelazko Scarlett SC-SI30K26, pozwala uczynić wykonywanie tego obowiązku znacznie szybszym i przyjemniejszym.

Prasowanie z odpowiednią deską jest znacznie bardziej komfortowe, o czym doskonale wie firma Rörets, od lat specjalizująca się w tego typu produktach. Model Connect  z pewnością należy docenić za płynną regulację wysokości w zakresie od 75 do 97 cm. Dzięki temu każdy z domowników może ją dopasować do indywidualnych wymagań. Nogi wykonano z rurek o średnicy 22 mm, deska rozkłada się łatwo, a jej konstrukcja jest naprawdę stabilna. Nie wpływa na to nawet żelazko odłożone na boczną podstawę. Producent, projektując deskę, nie zapomniał o drobnych, lecz bardzo funkcjonalnych udogodnieniach. Przede wszystkim jest to zewnętrzne gniazdo elektryczne z przedłużaczem. Podłączenie przewodu żelazka mamy więc pod ręką. Obok podstawy żelazka znajduje się również „antenka” . Służy ona do podtrzymywania przewodu, który dzięki niej nie spada i nie plącze się. Rozwiązanie to jest proste i praktyczne do tego stopnia, że po chwili przyzwyczajenia trudno z niego zrezygnować. Blat został wykonany z rozciągniętej siatki metalowej o rozmiarze 38 × 120 cm. Pozwala ona na lepsze przenikanie pary. Oczywiście, odpowiednia deska to tylko połowa sukcesu, jeśli mówimy o skutecznym prasowaniu. Dlatego też przetestowaliśmy żelazko parowe Scarlett SC-SI30K26. Ma ono moc 2200 W i zostało wyposażone w ceramiczną stopę Keramolonic . Duża moc to szybkie działanie, wystarczy więc 60 sekund i możemy rozpocząć prasowanie. Pojemność zbiornika na wodę to 250 ml, a moc strumienia pary to 120 g/min. Przed kapaniem chroni system Anti-drip, a funkcja Anti-Calc zapobiega osadzaniu się kamienia. Przycisk uderzenia pary został umieszczony pod uchwytem, a spryskiwacza nad nim. Dostęp do obu z nich jest wygodny i pracują one płynnie. Przewód jest zabezpieczony ochronnym przegubem, dzięki czemu jest trwały oraz nie plącze się. Oprócz prasowania na sucho i z parą żelazko jest również wyposażone w funkcję uderzenia pary oraz możliwość pionowego prasowania z parą. Ze względów bezpieczeństwa dużą zaletą jest funkcja automatycznego wyłączenia – nieruchome żelazko w pozycji poziomej zostanie wyłączone już po 30 sekundach, a w pionie po 8 minutach. Dużą zaletą pod względem użytkowym jest system samoczyszczenia, dzięki któremu możemy w kilka chwil łatwo usunąć zanieczyszczenia. W trakcie użytkowania żelazka nagrzewało się ono szybko, nie było również żadnych problemów z korzystaniem funkcji pary lub spryskiwacza. Żelazko oraz deska znakomicie sprawdziły się podczas prasowania m.in. bawełnianych sukienek i ręczników. Produkty można polecić zarówno w zestawie, jak i osobno klientom, którzy poszukują solidnego i praktycznego sprzętu do prasowania.

Rorets Smilla Steamstation Maksymalna wygoda prasowania i perfekcyjnie wyglądające ubrania

Trudno we współczesnym świecie wyobrazić sobie życie bez żelazka. Jest to urządzenie, które gości praktycznie w każdym domu. Jednak mało kto potrafi odpowiedzieć na pytanie, czym jest stacja parowa? Warto zainteresować się tymi urządzeniami, gdyż ich możliwości zdecydowanie przewyższają klasyczne domowe żelazka.

 

Żelazka z generatorem pary (inaczej stacje parowe) to wynalazek dla wszystkich miłośników prasowania oraz wspaniałe ułatwienie dla osób, które nie przepadają za tą czynnością. Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom Rorets oferuje deskę do prasowania Smilla Streamstation z podstawą przeznaczoną do generatorów pary. Spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

 

 

Nowoczesne stacje parowe to rozbudowane wersje żelazka. Para wodna generowana jest w pojemniku specjalnie przeznaczonym do tego celu, a nie wewnątrz samego żelazka. Zaletą tego rozwiązania jest olbrzymie ciśnienie, pod którym wyrzucana jest para (co najmniej 6 barów). W tego typu urządzeniach głównym czynnikiem powodującym wyprasowanie ubrania nie jest ciężar i nacisk żelazka, ale działanie pary pod wysokim ciśnieniem. Prasowanie jest dużo przyjemniejsze i łatwiejsze.

 

Twój czas spędzony na prasowaniu skróci się o połowę, a mimo tego Twoje ubrania będą zawsze idealnie wyprasowane. Osiągniesz perfekcyjne rezultaty. Pomoże Ci w tym deska do prasowania Smilla Streamstation, posiadająca solidną, dużą podstawę do generatora pary , na której można bezpiecznie umieścić stacje parowe o wymiarach do 30 x 38 cm.

 

Deska Rorets Smilla Steamstation jest lakierowana w kolorze białym wraz z odpowiednio dobranym pokrowcem stanowi bardzo ładną kompozycję. Powierzchnia prasowania wynosi 38 x 120 cm (blat z rozciąganej siatki metalowej) zapewnia łatwe i swobodne prasowanie dużych i szerokich rzeczy. Żelazko płynie po ubraniach dając duży komfort, bez naciskania i obciążania nadgarstka. Wysokość blatu można odpowiednio dostosować od 75 do 97 cm – 8 stopni regulacji wysokości. Nogi wykonane są z profili o przekroju 20 x 30 cm  zapewnią desce bardzo dobrą stabilność. Dodatkowe bezpieczeństwo stanowi zabezpieczenie przed samoczynnym rozłożeniem się deski podczas przenoszenia czy przechowywania.

 

Stacje parowe to inteligentnie skonstruowane urządzenia, które w połączeniu z deską do prasowania Rorets mogą stworzyć idealny związek. W mgnieniu ona pozbędziesz się najtrudniejszych zagnieceń.

 

Łatwo zadbaj o tkaniny, skróć Twój czas prasowania i umil go z deską do prasowania Smilla Steamstation.

Rorets Smilla Steamstation

Rekrutacja w Rorets Polska

Akcesoria Rorets – Jak komfortowo i pomysłowo prać i prasować?

Zadbaj o niezbędne akcesoria Rorets oraz dodatki do Twojego domu. Niewielkie gadżety potrafią całkowicie odmienić i ułatwić codzienną rutynę prania i prasowania – nakładka na żelazko, rękawnik, siatka do prasowania, worki do prania odzieży zasługują na miejsce u Ciebie.

 

Delikatne tkaniny wymagają specjalnego traktowania, gdyż łatwo je zniszczyć. Bezpieczne ich pranie zapewnią specjalne worki. Służą one ochronie tkaniny przed zniszczeniem w bębnie pralki oraz mechaceniem.

 

 

Piorąc luksusową bieliznę, należy zadbać odpowiednio o jej ochronę. Wysokiej jakości worek do prania damskiej bielizny wykonany został z podwójnej warstwy siatki i zaprojektowany tak, aby prana w nim bielizna zachowała swój kształt, a elementy metalowe nie uszkodziły pralki. Siatka zapinana jest na odporny na korozję zamek błyskawiczny, którego specjalne zapięcie nie powoduje uszkodzeń pozostałej odzieży w czasie prania.

 

 

Komplet 3 worków do prania delikatnej odzieży zawiera rozmiary: S (25 x 33 cm), M (33 x 45 cm), L (45 x 53 cm). Worki zapinane są na zamek błyskawiczny odporny na korozję.

Nie musisz prać ręcznie. W woreczkach Twoim delikatnym ubraniom i ulubionej bieliźnie nic nie grozi, a Ty w tym czasie możesz oddać się wreszcie swojej ulubionej pasji.

 

Odmienić rutynę prasowania możesz przy pomocy kilku prostych przyborów. Akcesoria Rorets służą pomocą !

 

Po pierwsze – przy pomocy rękawnika ODE

 

Ten składany rękawnik jest niezbędny do prasowania mankietów i rękawów. Twoje koszule i bluzki nareszcie będą idealne. Blat rękawnika o rozmiarze 13x57cm wykonany jest z płyty wiórowej.

 

Po drugie – dzięki nakładce na żelazko LUNA

 

Nakładka LUNA ochroni gumowe aplikacje i inne elementy dekoracyjne Twojej odzieży. Zapobiega świeceniu się delikatnych materiałów, takich jak nylon czy jedwab. Kolejną zaletą jest zmniejszenie do minimum ryzyka zniszczenia tkanin z włókien syntetycznych, wełny, jedwabiu czy firanek. Łatwo ślizga się po każdej delikatnej tkaninie, chroniąc ją przed przypaleniem.

 

Nakładka zapewnia równomierne przenikanie pary, a dodatkowo zabezpiecza stopę żelazka przed zarysowaniem. Jest odporna na temperatury do 250oC.

 

Nakładka jest uniwersalna i nadaje się do wszystkich typów żelazek.

 

Po trzecie – bezpieczne prasowanie przy pomocy siatki do prasowania NOVA

 

Siatka NOVA zabezpiecza delikatne tkaniny przed przypaleniem. Wykonana ze 100% poliestru wytrzymałego na temperatury do 200oC.

Rozmiar siatki 60 x 40 cm.

 

Te kilka gadżetów pomoże Ci w łatwy sposób zadbać o delikatne tkaniny.

Akcesoria Rorets – Już dziś możesz zostać perfekcyjną panią domu.

akcesoria rorets

Targi Stacja Paliw

Już dziś bierzemy udział w jubileuszowych, XXV Międzynarodowych Targach STACJA PALIW.

Największe tego typu wydarzenie, organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych.

Jubileuszowa edycja na 25 lat

9-11 maja 2018, Warszawa

 

www.targi.paliwa.pl
www.targi.paliwa.pl/pl/patroni-i-partnerzy

Najchętniej kupowane produkty Rorets

5 najchętniej kupowanych produktów Rorets

Jakie produkty firmy Rorets są najchętniej kupowane przez konsumentów?

 

Sprawdziliśmy czego szukają i co kupują nasi klienci. Co budziło największe zainteresowanie w ostatnim czasie?


Bestsellerami Rorets okazały się: po pierwsze deski do prasowania – ATHENA oraz CONNECT, po drugie suszarki na bieliznę  – SUSSI oraz NEO, a po trzecie pokrowiec na deskę do prasowania PEGGY.

 

Deska do prasowania Rorets ATHENA

 

W desce do prasowania ATHENA można płynnie regulować wysokość w zakresie 45  -100 cm, co bardzo ułatwia i poprawia komfort prasowania. Produkt firmy Rorets posiada blat o rozmiarze 38x120cm wykonany z rozciąganej siatki metalowej. Dzięki przenikaniu pary blat ten zapewnia lepszy efekt prasowania. Bardzo stabilna konstrukcja – nogi wykonane z rurek o średnicy 22 mm. Deska wyposażona jest również w podstawę na żelazko profilowaną z blachy, antenkę na przewód od żelazka oraz przyłącze elektro.

 

Deska do prasowania Rorets CONNECT

 

Na brak zainteresowania nie narzeka również deska do prasowania CONNECT. Produkt posiada płynną regulację wysokości (zakres 50 – 97 cm), co zwiększa komfort podczas prasowania. Blat deski o rozmiarze 38c120cm wykonano z siatki metalowej. Dzięki przenikaniu pary przez taki blat można uzyskać lepszy efekt prasowania. Konstrukcja deski jest stabilna i bezpieczna. Dodatkowymi atutami są: profilowana podstawa na żelazko, gniazdko oraz antenka na przewód od żelazka. To dlatego klienci bardzo zwracają na nią uwagę.

 

Warto nadmienić również o obecności w zestawieniu aż dwóch suszarek na bieliznę.

 

Suszarka Rorets SUSSI

 

Duża praktyczna suszarka do bielizny z rozkładanymi ramionami, posiada 18 m powierzchni do suszenia. Opatentowana konstrukcja pozwala na zablokowanie ramion po złożeniu, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie suszarki Rorets SUSSI. Dla dodatkowego bezpieczeństwa stelaż wyposażony jest w mechanizm blokujący nogi podczas gdy suszarka stoi rozłożona.

 

Suszarka Rorets NEO

 

Suszarka Rorets NEO to 18 metrów powierzchni suszenia, rewelacyjna opatentowana konstrukcja, która zapobiega samoczynnemu rozkładaniu się nóg i ramion podczas przenoszenia i przechowywania. Nogi suszarki są bardzo stabilne i wytrzymałe, co minimalizuje ryzyko przechyłu. Nie dziwi fakt, że klienci wybierają właśnie suszarkę NEO.

 

Pokrowiec na deskę do prasowania Rorets – PEGGY

 

Pokrowiec Rorets PEGGY jest idealny do desek w rozmiarze blatu do 40 x 120 cm. Tkanina tego pokrowca podklejona jest miękką pianką i pokryta specjalną powłoką metalizowaną. Dzięki tej powłoce pokrowiec odbija ciepło i tym samym uzyskujemy lepszy i szybszy efekt prasowania. W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie. Pokrowiec na deskę do prasowania PEGGY to szybki i tani sposób na zmianę wyglądu Twojej starej deski.

 

Odpowiedź na pytanie – Gdzie kupić produkty Rorets znajdziecie tutaj.

Rorets

 

Rorets

Wręczenie diamentów Forbes’a dla Rorets

Diamenty Forbesa dla Rorets 2018

Pragniemy podzielić się z Państwem radosną wiadomością. Firma Rorets została laureatem prestiżowego rankingu miesięcznika „Forbes” – Diamenty Forbesa 2018.

https://www.forbes.pl/diamenty/2018

Rorets Diamenty Forbes

Suszarka ogrodowa Rorets – Pachnące pranie już nie jest wyzwaniem. Suszenie na świeżym powietrzu

Suszarka ogrodowa – Pachnące pranie już nie jest wyzwaniem. Suszenie na świeżym powietrzu

 

Ogród to ogromny atut – mając własną przestrzeń możesz się nią cieszyć na wiele różnych sposobów. Między innymi możesz ją wykorzystać by usprawnić funkcjonowanie swojego domu i mieć szybko wysuszone pranie, pachnące letnią bryzą.

 

Decydując się na zakup suszarki ogrodowej warto zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz materiałów. Zainwestuj w suszarkę ogrodową Rorets, a szybko przekonasz się, że była to słuszna decyzja. Suszenie na świeżym powietrzu to praktyczne, ale i efektowne rozwiązanie.

 

SUSZARKI OGRODOWE

W ofercie Rorets znajdziesz modele wykonane z trwałych i solidnych elementów. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Ramiona suszarek na pranie Rorets są wytrzymałe, co zapobiega ich wygięciom.

 

Suszarki ogrodowe Rorets są łatwe do składania/rozkładania oraz zapewniają dużo miejsca na świeżo wyprane ubrania czy pościel.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą suszarek ogrodowych Rorets:

Suszarka Ogrodowa Wilma – posiada 3 aluminiowe ramiona i 40 m mocnej linki, w komplecie tuleja do zamocowania w gruncie.

 

Suszarka Ogrodowa Wendy – posiada 4 aluminiowe ramiona i 50 m mocnej linki, w komplecie tuleja do zamocowania w gruncie.

 

Suszarka Ogrodowa Wendela – wykonana w całości z aluminium, posiada 4 rozkładane ramiona, 55 m mocnej linki i w komplecie plastikową podstawę do mocowania w gruncie. Dodatkowo suszarka wyposażona jest w mechanizm ułatwiający swobodne rozkładanie i składanie ramion.

 

Suszarka Ogrodowa Wilmer – wykonana z całości z aluminium, posiadająca 4 ramiona z automatycznie wysuwanymi linkami o łącznej długości 45 m. Podczas gdy suszarka jest złożona linki schowane są w ramionach, zabezpieczone przed deszczem i brudem. Suszarka posiada praktyczny uchwyt do łatwego rozkładania ramion. Konstrukcja suszarki jest opatentowana.

 

Rozwieś pranie na jednej ze stylowych suszarek ogrodowych Rorets.

 

AKCESORIA DO SUSZAREK OGRODOWYCH RORETS

Akcesoria do suszarek ogrodowych Rorets to przede wszystkim podstawy, pokrowiec ochronny, torba na klamerki, a także linki do prania. Podstawa pozwoli na bezpieczne ustawienie w niej suszarki lub innych konstrukcji pionowych. Pokrowiec zabezpieczy suszarkę przed brudem i wodą, dzięki czemu Twoje pranie nie zabrudzi się od prętów i linek. Wygodna torba na klamerki z praktycznym karabińczykiem ułatwi wieszanie prania.

 

Podstawa uniwersalna do mocowania suszarek ogrodowych oraz innych konstrukcji pionowych o średnicy 30, 39 i 50 mm. Podstawę można zamocować w gruncie miękkim lub zabetonować.

 

Podstawa do suszarki ogrodowej WILMER – solidna podstawa do mocowania w gruncie wykonana z odpornego na warunki atmosferyczne materiału. Łatwa do zamocowania przy użyciu drążka. Regulowana średnica podstawy 17-55 mm.

 

Pokrowiec na suszarkę ogrodową – wykonany z wytrzymałego poliestru, posiada zamek błyskawiczny ułatwiający zakładanie i zdejmowanie. Dół pokrowca zawiązywany jest na sznurek. Doskonale chroni suszarkę przed wodą i brudem podczas gdy nie jest używana.

 

Torba na klamerki – wykonana z wytrzymałego poliestru, posiada praktyczny karabińczyk, który pozwala umocować ją na suszarce lub przypiąć do paska czy szlufki spodni. Wlot zamykany jest na sznurek. Torba posiada na dnie otwór odpływowy dla wody deszczowej. Rozmiar: 17 x 17 x 10 cm

 

Linka do suszarki ogrodowej – linka do samodzielnej wymiany w suszarce ogrodowej; długość 60m

 

Linki do prania o długości 20 lub 60 metrów.

 

Zobacz pozostałe wpisy Rorets:

 

Suszarka Ogrodowa Wendella

Nasza loteria „Rörets – Na desce do Szwecji” dobiegła końca

Nasza loteria „Rörets – Na desce do Szwecji” dobiegła końca. We wtorek 20 marca w siedzibie firmy Rörets Polska Sp.zo.o. , Pani Joanna z Poznania odebrała nagrodę główną w postaci vouchera turystycznego. Nagrody drugiego stopnia również trafiły do laureatów.

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i gratulujemy zwycięzcom!

Rorets Polska Loteria

 

Rörets – Na desce do Szwecji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz pozostałe wpisy Rorets:

Rorets

Rorets Pokrowiec na deskę do prasowania – przydatny i funkcjonalny gadżet

Rorets Pokrowiec na deskę do prasowania – przydatny i funkcjonalny gadżet.

 

Prasowanie nie musi być nudnym, trudnym i monotonnym zajęciem. Co najlepiej zrobić, aby uzyskać perfekcyjne efekty podczas prasowania? Aby było ono precyzyjne, dokładne, ale również nie wymagało wiele czasu i wysiłku? Jednym z ciekawych akcesoriów ułatwiających prasowanie, ale również cieszącym oko, jest pokrowiec. Odpowiednio dobrany zapewni Ci idealne warunki do wykonania tej pracy domowej.

 

Pokrowce na deski do prasowania Rorets to udogodnienie, począwszy od kwestii samego prasowania, na atrakcyjnym designie kończąc. Firma Rorets dba o niebanalne i nowoczesne wzornictwo swoich pokrowców. Nowe trendy mogą być obecne również w Twoim domu.

 

Dobrze dobrany pokrowiec ułatwi rozłożenie prasowanej rzeczy. Dzięki niemu ubrania nie będą się przesuwały podczas prasowania. Pokrowce Rorets możemy podzielić według dwóch głównych kategorii: pierwsza to pokrowce bawełniane – którym nie straszne są wysokie temperatury, a druga to metalizowane – zapewniające maksymalne wykorzystanie ciepła. Przyjrzyjmy się im bliżej.

 

BAWEŁNIANE (tkanina podklejona jest warstwą pianki, co zapewnia miękkość i wygodę prasowania):

 

  • Camilla (odpowiedni do desek o rozmiarze blatu do 32 x 112 cm)
  • Sarah (odpowiedni do desek o rozmiarze blatu do 40 x 120 cm)

 

 • Betty (dodatkowo posiada warstwę filcu, odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do 40 x 120 cm, szczególnie jednak do desek z rozciąganej siatki metalowej)

 

METALIZOWANE (tkanina pokryta jest specjalną powłoką metalizowaną, dzięki temu odbija się o nią ciepło i otrzymujemy zarówno lepszy jak i szybszy efekt prasowania. Dodatkowo podklejona jest warstwą pianki, co zapewnia miękkość i wygodę prasowania):

 

 • Oscar (odpowiedni do desek o rozmiarze blatu do 32 x 112 cm)
 • Peggy (odpowiedni do desek o rozmiarze blatu do 40 x 120 cm)

Posiadamy  w naszej ofercie również pokrowce dedykowane do żelazek parowych, ale również do żelazek z generatorem pary (których coraz więcej używa się w gospodarstwach domowych). Pokrowiec Drop Stop to strzał w dziesiątkę:
– 6 różnych warstw, umożliwiających ponowne wykorzystanie pary z żelazka,
– powłoka odbijająca ciepło,
– warstwa aluminium zabezpieczająca, aby Twoja podłoga była bezpieczna podczas prasowania i nie skraplała się na nią woda,
– odpowiednie do desek o rozmiarze blatu do 40 x 120 cm.

 

Wszystkie nasze pokrowce bardzo łatwo zamontujesz, a klips dołączony do naszych pokrowców zapewni utrzymanie się pokrowca na miejscu.

 

Oferujemy także wysokiej jakości podkład z filcu Soft Top. Idealnie sprawdzi się w przypadku, gdy  Twój pokrowiec jest zbyt cienki. Dzięki niemu żelazko łatwiej się prowadzi po ubraniach. Podkład posiada rozmiar 45 x 130 cm i wystarczy go przyciąć tak, aby pasował do rozmiaru Twojej deski do prasowania.

 

Dopasuj pokrowiec do swojej deski. Dobrze dobrany skróci Twój czas spędzony przy desce do prasowania. Pokrowiec spowoduje zmniejszenie tarcia żelazka zapewniając idealny poślizg, co znacząco wpłynie na komfort i jakość pracy.

 

Na pozór błaha sprawa, jaką jest wybór pokrowca na deskę do prasowania wpływa jednak zarówno na jakość prasowania, jaki na wystrój naszego wnętrza, w którym przechowujemy deskę i w którym prasujemy. Warto więc tę niewielką inwestycję przemyśleć i wybrać dobrą funkcjonalność i piękny design.

 

Prasuj w pięknym stylu.

 

Zobacz pozostałe wpisy Rorets:

Diamenty Forbesa 2018

Pragniemy podzielić się z Państwem radosną wiadomością. Firma Rorets została laureatem prestiżowego rankingu miesięcznika „Forbes” – Diamenty Forbesa 2018.

https://www.forbes.pl/diamenty/2018

 

Już jedenasty raz, w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes”, firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Firma Rorets jest jedną z nich i może szczycić się tytułem Diament Forbesa 2018.

Dołączenie do tego zacnego grona świadczy o tym, iż Rorets jest przedsiębiorstwem rentownym, wykazuje się dodatnim wynikiem finansowym, nie zalega z płatnościami, ma wysoką płynność bieżącą oraz dodatnią wartością kapitałów własnych w ciągu ostatnich trzech lat obrachunkowych. Uwzględniony został także potencjał pracowników firmy Rorets i know-how.

Rorets Diamenty Forbes

Magazyn Rorets

Magazyn Rorets 1 / 2018

Nadejście wiosny jest jednym z najbardziej ekscytujących okresów w roku. Wkrótce będziemy mieli okazję spotkać się z naszymi klientami podczas Targów Ambiente i zaprezentować nowe produkty i rozwiązania opracowane w ciągu ostatnich miesięcy. W roku 2018 będziemy nadal skupiać się na koncepcji COMPACT LIVING, której celem jest rozwiązywanie codziennych problemów, na jakie napotykamy żyjąc na małej przestrzeni.

 

Skupimy się również na tym, aby nasze rozwiązania były proste i łatwe w użyciu. Idąc tym kierunkiem, wprowadziliśmy na rynek nowe suszarki do bielizny. Pracujemy też nad zupełnie nową deską do prasowania, łatwą do rozłożenia i zajmującą niewiele miejsca. Koncepcja ta jest idealna dla osób , które są w ciągłym biegu i muszą szybko skorzystać z deski aby wyprasować ubranie. W tym wydaniu magazynu chcemy także podkreślić niezwykle interesującą i ważną pracę twórców naszych produktów nad znalezieniem innowacyjnych rozwiązań. Korzystamy również z okazji, aby spojrzeć wstecz i zastanowić się nad poprzednimi Targami Ambiente, w których braliśmy udział – ich ciekawym rozwojem na przestrzeni lat. Nasze wysokie oczekiwania spełniły wprowadzone na rynek nowe modele suszarek do bielizny Neo i Sussi.

 

Wspaniale jest obserwować, jak poczynione inwestycje sprawdzają się i generują zwrot. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z naszymi klientami we Frankfurcie i rozmowy o ekscytującej przyszłości.

Najnowszy Magazyn Rorets jest dostępny po kliknięciu w poniższy link

Magazyn Rorets 1 / 2018

deski do prasowania rorets

Co świadczy o funkcjonalności deski do prasowania CONNECT ?

Co świadczy o funkcjonalności deski do prasowania Rorets CONNECT?Rorets Connect

 

Deska do prasowania CONNECT posiada wszystkie najważniejsze elementy dobrej deski.


Po pierwsze – przyłącze elektro z przedłużaczem.
Po drugie – dobry stelaż (bezpieczny, stabilny, z regulacją wysokości).
Po trzecie – blat (wykonany z siatki, która nie zatrzymuje wilgoci).
Po czwarte – wyposażenie dodatkowe (blokada zabezpieczająca przed samoczynnym rozkładaniem się podczas przenoszenia i przechowywania, podstawa pod żelazko, antenka na przewód od żelazka).

 

Jak wiadomo prasowanie jest czynnością niesprzyjającą kondycji naszego kręgosłupa. Jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na samopoczucie podczas prasowania jest dostosowanie wysokości deski do naszego wzrostu. Ergonomiczna deska Rorets CONNECT posiada płynną regulację, między 75 a 97 cm. Dzięki tej regulacji możesz dopasować wysokość tak, aby prasować wygodnie i bezpiecznie dla kręgosłupa. Deska powinna być na wysokości bioder, a łokcie zgięte pod kątem prostym. Najlepsza pozycja to taka, gdy sylwetka jest wyprostowana. Dzięki regulacji wysokości deski możemy też prasować na siedząco.

 

Stelaż deski Rorets CONNECT wykonany jest z najwyższą starannością, aby deska nie chwiała się i nie przechylała. Dzięki temu możesz prasować szybko, ale i dokładnie, wygodnie, a zarazem bezpiecznie.

 

Dla wygody użytkownika deska Rorets CONNECT ma dopasowaną wielkość blatu tak, aby i wyprasować np. poszwę czy zasłony, ale i by po złożeniu była na tyle mała, by nie zajmowała zbyt wiele miejsca. Blat z siatki zapewnia przenikanie pary, co przyspiesza prasowanie i daje lepszy efekt.

 

Ta deska pomoże Ci przyspieszyć sprzątanie domu. Dzięki antence nie będziesz tracić czasu na przekładanie i rozplątywanie co chwilę przewodu, a zewnętrzne gniazdo elektryczne z przedłużaczem sprawi, że nie będziesz się martwić czy wystarczy Ci przewodu. Bezpieczeństwo i wygodę podczas prasowania zapewni podstawa pod żelazko, która zabezpieczy je przed ewentualnym strąceniem.

 

Dodatkowy atut modelu deski RORETS to blokada zabezpieczająca przed samoczynnym rozkładaniem się podczas przenoszenia lub przechowywania. Uchroni to nie tylko użytkownika przed siniakami, ale także zwiększy bezpieczeństwo dzieci. To udogodnienie pozwoli Ci również na przenoszenie deski jedną ręką.

 

Deska do prasowania Rorets CONNECT na pewno przyspieszy i ułatwi Ci wykonywanie obowiązków domowych, a nawet staną się one przyjemnością.

 

Pamiętaj! Dla zapewnienia sobie komfortu prasowania pokrowiec na desce powinno się wymieniać raz na pół roku. Do deski CONNECT możesz kupić zapasowe pokrowce i w kilka sekund zmienić wygląd swojej deski.

 

Nasze produkty dostępne są w wielu miejscach w całej Polsce. Sprawdź gdzie kupić produkty Rorets – kliknij tutaj. 

Gdzie kupić produkty Rorets ?

Gdzie kupić produkty Rorets ?

 

Przedstawiamy miejsca, w których znajdziecie Państwo wysokiej jakości produkty Rorets. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą desek do prasowania, suszarek do odzieży, pokrowców na deski do prasowania, worków próżniowych, akcesoriów do garderoby, a także wieszaków, worków do prania delikatnej odzieży, rolek do czyszczenia odzieży, siatek do prasowania delikatnych tkanin oraz nakładek na żelazko.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze artykuły możecie mieć na wyciągnięcie ręki „tuż za rogiem” lub po kilku kliknięciach w swoim komputerze.

 

Produkty firmy Rorets dostępne są w stacjonarnych marketach sieci:

 

Dodatkowo można też dokonać zakupu produktów Rorets w sklepach internetowych:

 

Odwiedź nas na targach we Frankfurcie!

Produkty Rorets

Loteria – informacje o wynikach losowania.

Baner_pop

Jak suszarka Rorets SUSSI pomaga Ci w codziennym życiu?

 

Robienie prania, zwłaszcza przy dzieciach, może okazać się czasochłonnym i męczącym zajęciem. Często włączamy pranie jedno po drugim, po czym zastanawiamy się, gdzie rozwieszać te wszystkie mokre rzeczy. Nie chcemy, aby wilgotne ubrania utrudniały nam codzienne życie. Suszarka Rorets SUSSI przychodzi na ratunek.

Suszarka Sussi

Suszarka Rorets Sussi

Wśród wielu akcesoriów przeznaczonych do suszenia prania najbardziej funkcjonalnym i ekonomicznym rozwiązaniem jest tradycyjna, rozkładana suszarka do prania. Do tej grupy należy suszarka do odzieży SUSSI. Możesz ją w każdym momencie przenieść do dowolnego pomieszczenia lub ukryć. Suszarka SUSSI jest poręczna, lekka, a przy tym charakteryzuje się doskonałą stabilnością.

 

Głównymi zaletami suszarki Rorets SUSSI jest po pierwsze opatentowana konstrukcja pozwalająca na zablokowanie ramion po złożeniu. Po drugie, dla bezpieczeństwa stelaż wyposażony jest w mechanizm blokujący nogi, podczas gdy suszarka stoi rozłożona. Twoje rozwieszane z pietyzmem pranie na pewno będzie bezpieczne podczas przenoszenia suszarki. Kolejnym atutem suszarki SUSSI jest duża powierzchnia suszenia, która po rozłożeniu ramion wynosi łącznie 18 m2 i z powodzeniem zmieści się na niej zawartość jednej pralki (rozłożona suszarka z otwartymi ramionami ma wymiary: wys. 89 cm, dł. 177 cm, szer. 51,5 cm). Długie ubrania, czy ręczniki możesz swobodnie powiesić na ramionach suszarki i nie będą one sięgać do podłogi. Ważną sprawą jest także rozstaw między prętami. Ma on wpływ zarówno na swobodne rozwieszanie prania ale także na szybkość suszenia. Odległość między prętami 5 cm jaką posiada suszarka Rorets SUSSI jest idealna aby rozwiesić większe i grubsze rzeczy, jak na przykład pościel, ręczniki czy delikatne tekstylia oraz zapewnia odpowiedni dopływ powietrza. Ten model idealnie nadaje się do suszenia w domu, jak i na balkonie, w ogrodzie czy na tarasie.

 

Suszarka SUSSI jest wygodna w obsłudze, łatwo się rozkłada, a gdy nie jest potrzebna można ją złożyć i zajmuje niewiele miejsca (wys. 129 cm, szer. 52 cm, gł. 5 cm). Dzięki praktycznej blokadzie mamy pewność, że ramiona suszarki nie rozłożą się samoczynnie podczas jej przenoszenia czy przechowywania.

Rorets sussi suszarkaRorets suszarka sussi wymiary

Pamiętaj, że odpowiednie rozwieszenie prania może bardzo ułatwić jego prasowanie.

Podpowiadamy kilka zasad. Po pierwsze strzepnij pranie przed rozwieszeniem (chwytając je wzdłuż szwów). Po drugie nie odwirowuj prania kilkukrotnie, aby nie wyciągać go z pralki praktycznie suchego.

 

Sussi to tylko jeden z modeli suszarek Rorets, cieszący się ogromnym powodzeniem. Aby dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów stworzyliśmy kilka modeli suszarek, informacje o wszystkich naszych modelach znajdziecie państwo pod tym linkiem.

 

Dla zwiększonego komfortu prasowania zaprojektowaliśmy specjalne deski do prasowania Rorets oraz inne akcesoria gospodarstwa domowego 

 

Sprawdź nasze ostatnie artykuły 

Rorets deski do prasowania i suszarki

 

Z przyjemnością przedstawiamy Wam sztandarowe produkty Rorets: deski do prasowania i suszarki.

 

Potrzebne w każdym gospodarstwie domowym, doceniane przez Panie i Panów. Dlaczego?

Po pierwsze nasze deski do prasowania są bardzo stabilne i posiadają praktyczne rozwiązania techniczne.

Po drugie wykonane są z wielką starannością i charakteryzują się nowoczesnym design’em, dostosowującym się do zmieniających się trendów. Taka deska pięknie wkomponuje się w zacisze Twojego domu.

Po trzecie 5 lat gwarancji, dbałość o środowisko i ekologiczną produkcję oraz wielki komfort w użytkowaniu daje nam pewność dobrego, świadomego zakupu.

 

Deska do prasowania ATHENA


Deska do prasowania AthenaDeska zapewnia świetny efekt prasowania dzięki przenikaniu pary przez blat wykonany z siatki metalowej. Płynnie regulowana wysokość 75-97 cm zapewni każdemu wygodę użytkowania niezależnie od wzrostu i przyzwyczajeń. Model ten posiada blaszaną, profilowaną podstawę na żelazko, antenkę na przewód oraz przyłącze elektro z przedłużaczem. Konstrukcja deski ATHENA w kolorze chrom pasuje do wszystkich pomieszczeń domowych.

Deska do prasowania CONNECT


Deski do prasowania rorets connectTa deska oprócz blatu z siatki metalowej, profilowanej blaszanej podstawy na żelazko i płynnej regulacji wysokości posiada także zewnętrzne gniazdo elektryczne z przedłużaczem i antenką na przewód od żelazka. Zapomnij o plączącym się podczas prasowania kablu! Stelaż deski w kolorze białym dodaje lekkości stabilnej konstrukcji.

 

 

Deska do prasowania SMILLA Steamstation


rorets steamstationSolidna, stabilna deska posiadająca specjalną, dużą podstawę przystosowaną do żelazek z generatorem pary. Konstrukcja nóg dodaje jej masywności i zapewnia większą stabilność a blat wykonany z siatki metalowej zapewnia przenikanie pary  – co wpływa na lepszy efekt prasowania. Deska posiada 8 stopni regulacji wysokości 75-97cm dzięki czemu można łatwo dostosować wysokość blatu do swoich potrzeb. Biały stelaż i piękne wzory pokrowców z pewnością ozdobią Twój dom.

Wszystkie nasze deski do pasowania posiadają zabezpieczenie przed samoczynnym rozłożeniem się nóg  – podczas przenoszenia czy przechowywania – można zapomnieć o obijaniu własnych nóg i ścian przy okazji przemieszczania się z deską

Czas na suszarki na bieliznę. Są niezastąpione w każdym domu, więc na pewno trzeba przemyśleć ich zakup. Znajdziecie u nas wiele wzorów, które z pewnością Was zadowolą i pozwolą wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb.

 

Suszarka Rorets SUSSI


Suszarka Rorets SussiFajna, rozkładana, stabilna suszarka do bielizny. Po rozłożeniu ramion mamy łącznie do dyspozycji aż 18m powierzchni suszenia. Stelaż wyposażony jest w opatentowany mechanizm blokujący nogi podczas gdy suszarka stoi rozłożona. Jeśli kiedykolwiek przenosiliście pieczołowicie rozwieszone pranie i w trakcie tego suszarka Wam się złożyła, to możecie już o tym zapomnieć! Dodatkowo suszarka posiada też blokadę ramion podczas przenoszenia czy przechowywania.

 

Suszarka Rorets  NEO


suszarka rorets neo limeTo kolejna stabilna propozycja z konstrukcją niepozwalającą na złożenie w trakcie przenoszenia czy przechowywania. Nogi suszarki NEO są bardzo stabilne i wytrzymałe, co minimalizuje ryzyko przechyłu. Po rozłożeniu ramion, pranie rozwiesisz na 18 m powierzchni suszenia.

 

Sprawdźcie sami, wyżej wymienione deski i suszarki znajdziecie na stronie w dziale PRODUKTY. 

deski do prasowania rorets

Gazele Biznesu 2017

Z przyjemnością informujemy, że Firma RORETS POLSKA Sp. z o.o. została nominowana do tytułu Gazele Biznesu 2017 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw.


Kryteria rankingu


W każdej edycji rankingu badamy wyniki finansowe firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikujemy wyniki osiągnięte w okresie 2014-2015-2016. Weryfikacji podlega wyrażony w procentach przyrost obrotów ze sprzedaży. Dane pochodzą z Monitora Polskiego B lub KRS-u.


Szczegółowy opis kryteriów dostępny jest na stronie gazele.pl


loga-certyfikaty-gazele

Loteria Promocyjna Rorets

Właśnie wystartowała nasza promocyjna loteria. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy w okresie 01.09.2017 – 31.01.2018 zakupić dowolny produkt z naszej oferty, opatrzony promocyjną naklejką i zarejestrować widoczny na niej kod. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

 

Rejestracja kodów oraz szczegółowy regulamin znajdują się na naszej specjalnej stronie www.nadescedoszwecji-rorets.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Magazyn Inspiracji nr 2/2017

Magazyn inspiracji Rörets nr 2/2017 . Zapraszamy do lektury.

 

Kliknij TUTAJ aby zobaczyć publikację

Produkty Rorets

Nowy Magazyn Inspiracji nr 1/2017

Już jest! Nowy magazyn inspiracji Rörets. Zapraszamy do lektury.

 

Kliknij TUTAJ aby zobaczyć publikację

Targi AMBIENTE

Zapraszamy na targi AMBIENTE we Frankfurcie, na których w dniach 10-14.02.2017 prezentować będziemy znane Państwu produkty oraz nowości w asortymencie deski do prasowania, suszarki do bielizny i dodatki, artykuły do utrzymania w porządku i czystości garderoby w domu.

 

Znajdziecie nas Państwo w Hali nr 5.0, Stoisko C59

 

Zapraszamy!

Rewelacyjny występ Arkadiusza Robaka w REWAL BIKE SYSTEM

Pracownik naszej firmy, pan Arkadiusz Robak po raz kolejny wystartował w wyścigu szosowym Rewal Bike System, odnotowując świetny wynik. Dystans 301 km pokonał w zaledwie 8 godzin i 23 minuty zapewniając sobie tym samym 3 miejsce w kategorii. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

PODSUMOWANIE DOTYCHCZASOWYCH WYNIKÓW

 

Rewal Bike System
3 miejsce w kat. 11 open,
Dystans 301 km,
Czas 8 godzin i 23 minuty,
Średnia prędkość 35,85 km/h

 

Aktualnie w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski 2 w kat. i 11 open.

 

 

rewal1

Konkurs dla fanów naszej marki

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym startuje konkurs pod nazwą „Dobre hasło nie jest złe”, który polegać będzie na wymyśleniu hasła reklamowego dla naszej suszarki „NEO”.

 

2 autorów najlepszych haseł reklamowych otrzyma od nas wielofunkcyjny powerbank.

 

Konkurs organizowany jest poprzez platformę facebook i mogą wziąć w nim udział wszyscy, którzy polubią nasz profil firmowy.

 

Regulamin konkursu do pobrania tutaj:
Regulamin konkursu

Rorets pomaga dzieciom w Tanzanii

Większość dzieci na świecie nie jest taka szczęśliwa jak nasze. Często nawet ich najbardziej podstawowe potrzeby nie zostają zaspokojone. Dla nas w Rörets naturalnym jest aby w miarę możliwości pomagać tym ludziom na wszystkie możliwe sposoby. (więcej…)

Akcja „Od deski do deski” zakończona sukcesem.

NIEZWYKŁA „DESKA DO PRASOWANIA” POKONAŁA CZĘŚĆ POLSKI – ZOSTAŁA EKSPONATEM W MUZEUM PODRÓŻNIKÓW W TORUNIU (więcej…)

Michał Łukasiewicz dotarł z deską do Radomia

Michał Łukasiewicz pochodzący z podradomskiego Makowca podróżnik, związany ze stacją TVN producent i prezenter telewizyjny dotarł ze swoją akcją „Od deski do deski” promującą czytelnictwo i zdrowy tryb życia do rodzinnego Makowca oraz Radomia. (więcej…)

Elżbieta Dzikowska na podsumowaniu 2 tygodni akcji

Akcja cieszy się dużym powodzeniem, a ludzie świata nauki, rozrywki i kultury coraz chętniej do niej dołączają. (więcej…)

„Od deski do deski” – audycja w Polskim Radio

O naszej akcji mówi się coraz szerzej. Zapraszamy do odsłuchania audycji z udziałem Michała Łukasiewicza. (więcej…)

Nasza deska w niecodziennym miejscu.

Nasza deska pojawiła się w bardzo ciekawym miejscu. (więcej…)

Start akcji „Od deski do deski”

Niezwykle miło jest nam poinformować, że 5 grudnia rusza akcja „Od deski do deski”, w której nasza firma bierze czynny udział. (więcej…)

Molly

Komplet 5szt wieszaków na odzież pokrytych specjalnym materiałem, który zapobiega zsuwaniu się z nich ubrań.

Minna

Komplet 2szt wieszaków na paski, krawaty, szaliki, apaszki, itp. Wieszaki pokryte specjalnym materiałem, który zapobiega zsuwaniu się z nich (więcej…)

Malin

Komplet 2szt wieszaków na 3 pary spodni każdy. Wieszaki pokryte specjalnym materiałem, który (więcej…)

Worek do prania bielizny

Wysokiej jakości worek do prania damskiej bielizny.Wykonany z podwójnej warstwy siatki i zaprojektowany tak, aby prana w nim bielizna (więcej…)

Worek do prania odzieży

Komplet worków do prania delikatnej odzieży, w 3 rozmiarach S(25x33cm) , M(33x45cm), L(45x53cm).

Rolka do czyszczenia 3,2m

Rolka do czyszczenia garderoby lub mebli tapicerowanych , rolka z taśma nasączoną klejem (3,2m).

Rolka do czyszczenia 5m

Rolka z taśmą nasączoną klejem (5m) do czyszczenia garderoby lub mebli tapicerowanych.

Zapas do rolki

Zapasowy wkład do rolki do czyszczenia garderoby, długość taśmy 5 m.

Klamerki

Komplet 10 szt kolorowych klamerek, wykonanych z bardzo dobrej jakości materiału.

Roma

Deska  z blatem wykonanym z rozciąganej siatki o rozmiarze 38x120cm. Blat taki zapewnia lepszy efekt prasowania dzięki przenikaniu pary. Nogi wykonane są z rurek o średnicy 38 mm, konstrukcja tych nóg zapewnia bardzo dobrą stabilność. Deska posiada regulację wysokości 45-

(więcej…)

Prasowanie

Companion

Model deski do prasowania z większą powierzchnią. Duży blat wykonany jest z rozciąganej siatki metalowej, która przepuszcza parę i zapewnia lepszy efekt prasowania. Nowoczesna konstrukcja nóg zapewnia stabilność i wysokość blatu do 100 cm. Dzięki płynnej regulacji wysokości

(więcej…)

Suszarka MAGGIE

Wisząca suszarka, idealna na drobne rzeczy typu skarpetki, bielizna. Posiada w komplecie 20szt klamerek.

Camilla

Pokrowiec bawełniany na deskę do prasowania. Tkanina podklejona jest warstwą pianki. Pokrowiec odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do 32x112cm. W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie. Dostępny w kilku wzorach.

Oscar

Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania. Tkanina pokryta specjalną warstwą odbijającą ciepło i poprawiającą efekt prasowania. Tkanina podklejona jest  warstwą pianki. Pokrowiec odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do 32x112cm. W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie.

Ścierka z mikrowłókien

Ścierka z mikrowłókien doskonale usuwająca bród,kurz i tłuszcz bez użycia środków chemicznych.

Facile

Facile to deska o wyjątkowym kształcie, skonstruowana specjalnie  do prasowania koszul i obszernych tekstyliów. Posiada blat o rozmiarze 38x120cm wykonany z siatki metalowej, która przepuszcza parę i zapewnia lepszy efekt prasowania. Nogi wykonane z rurek o średnicy

(więcej…)

Siatka NOVA

Siatka ułatwiająca bezpieczne prasowanie delikatnych tkanin. Doskonale zabezpiecza przed przypaleniem.Wykonana ze 100% poliestru (więcej…)

Nakładka LUNA

Nakładka na żelazko wykonana z nieprzywieralnego materiału P.T.F.E. Jest odporna na temperatury do 250 stopni C. Nie powoduje wybłyszczenia i (więcej…)

Sarah

Pokrowiec bawełniany na deskę do prasowania. Tkanina podklejona jest  warstwą pianki. Pokrowiec odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do40x120cm. W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie. Dostępny w kilku wzorach.

Neo

Suszarka do bielizny o opatentowanej konstrukcji, która zapobiega samoczynnemu rozkładaniu się nóg i ramion podczas przenoszenia i

(więcej…)

Neo Colour

Suszarka do bielizny o opatentowanej konstrukcji, która zapobiega samoczynnemu rozkładaniu się nóg i ramion podczas przenoszenia i

(więcej…)

Sussi

Stabilna suszarka do bielizny z rozkładanymi ramionami o łącznej powierzchni suszenia 18m. Opatentowana konstrukcja pozwala na zablokowanie ramion po złożeniu, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie suszarki. Dla dodatkowego bezpieczeństwa stelaż wyposażony jest w mechanizm blokujący nogi podczas gdy suszarka stoi rozłożona.

Forma

Ekskluzywna suszarka do bielizny o bardzo stabilnej konstrukcji. Grube i solidne pręty zapewniają lepszy dopływ powietrza i dzięki temu skraca się

(więcej…)

Ted Biała

Jeden z naszych najlepiej sprzedających się produktów.Wygodna w użytkowaniu, bardzo praktyczna suszarka do bielizny,którą można

(więcej…)

Peggy

Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania. Tkanina pokryta specjalną warstwą odbijającą ciepło i poprawiającą efekt prasowania. Tkanina podklejona jest  warstwą pianki. Pokrowiec odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do 40x120cm. W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie.

akcesoria rorets

Mop z mikrowłókien

Mop z wymiennym wkładem z mikrowłókien i drążkiem teleskopowym , efektywnie usuwa bród,kurz i tłuszcz przy użyciu czystej wody. Dla (więcej…)

Ted Colour Fuksja

Jeden z naszych najlepiej sprzedających się produktów w nowej wersji kolorystycznej. Wygodna w użytkowaniu, bardzo praktyczna suszarka do

(więcej…)

Ted Colour Aqua

Jeden z naszych najlepiej sprzedających się produktów w nowej wersji kolorystycznej. Wygodna w użytkowaniu, bardzo praktyczna suszarka do

(więcej…)

Compact

Uniwersalna, kompaktowa suszarka przeznaczona do suszenia małej ilości prania, np. odzież robocza, dziecięce szaliki, czapki, rękawiczki, stroje

(więcej…)

Compact Colour

Uniwersalna, kompaktowa suszarka przeznaczona do suszenia małej ilości prania, np. odzież robocza, dziecięce szaliki, czapki, rękawiczki, stroje

(więcej…)

Triple

Stabilna i wygodna suszarka do bielizny. Posiada trzy półki, które można dowolnie rozłożyć aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię suszenia.

(więcej…)

Rise

Praktyczna suszarka – wieża, posiadająca 14m powierzchni suszenia.Poręczna konstrukcja sprawia, że jest łatwa do rozkładania i

(więcej…)

Zapasowy wkład do mopa

Zapasowy wkład do mopa z mikrowłókien Rörets.

Betty

Pokrowiec bawełniany z warstwą filcu, polecany do wszystkich rodzajów desek o rozmiarze blatu do 40x120cm, szczególnie jednak do desek z rozciąganej siatki metalowej. W komplecie klips do montażu. Dostępny w kilku wzorach.

Drop Stop

Pokrowiec na deskę do prasowania z powłoką odbijającą ciepło, składający się z 6 różnych warstw przystosowanych specjalnie do żelazek parowych. (więcej…)

Zapasowy wkład do mopa

Zapasowy wkład do mopa łazienkowego Rörets.

Mata JULIA

Praktyczna mata do łatwego i szybkiego prasowania potrzebnych rzeczy. Iedalne rozwiązanie w podróży. Można ją rozłożyć na stole, łóżku, sofie (więcej…)

Filc Soft Top

Podkład pod pokrowiec z filcu 45x130cm (do przycięcia)

Worek próżniowy w schowku

Worek próżniowy znajduje się wewnątrz płóciennego schowka z przezroczystym okenkeim. Powietrze można z niego łatwo usunąć przy użyciu odkurzacza. Oszczędza do 75% przestrzeni przechowywania.

Worek próżniowy 2szt

Idealny podczas podróży , wakacji na łodzi lub w innych miejscach. Idealny do przechowywania odzieży, kołder, poduszek, itp.Powietrze można z niego łatwo usunąć przy użyciu odkurzacza. Oszczędza do 75% przestrzeni przechowywania.

Worek próżniowy z hakiem 2szt

Idealny do przechowywania odzieży sezonowej np. kurtek, płszczy. Posiada hak do zawieszenia w szafie lub garderobie. Łatwo usunąć z niego powietrze przy pomocy odkurzacza. Oszczędza do 75% przestrzeni przechowywania.

Worek próżniowy rolowany 2 szt.

Idealny podczas podróży, wakacji na łodzi lub innych miejscach.Chroni przed wodą, brudem i kurzem, owadami, pleśnią i brzydkim zapachem. Powietrze wyciskane jest na zewnątrz poprzez rolowanie schowka, bez użycia odkurzacza. Oszczędza do 75% przestrzeni przechowywania.

Pia

Pokrowiec do przechowywania garderoby zapinany na zamek błyskawiczny .Posiada wzmocniony otwór na wieszak , wykonany z trwałego materiału.

Jessica

Pokrowiec do przechowywania garderoby zapinany na zamek błyskawiczny. Posiada wzmocniony otwór na wieszak , wykonany z trwałego materiału.

Lotta

Składany kosz na upraną bieliznę z praktyczną kieszonką na klamerki. Wykonany z odpornego na wilgoć materiału i mieszczący zawartość jednej pralki.

Sonya Colour

Składany stojak do wieszaków z garderobą w nowej wersji kolorystycznej. Mocna konstrukcja nóg i galwanizowany drążej zapewniają dobrą stabilność. Rozmiar 150x158cm. Stojak pakowany i sprzedawany minimalnie po 2szt (kolor turkusowy + kolor zielony)

Sonya Biała

Składany stojak do wieszaków z garderobą. Mocna konstrukcja nóg i galwanizowany drążej zapewniają dobrą stabilność.

Fredrik

Praktyczny stojak na kółkach do wieszania garderoby.

Avanti

Praktyczna składana drabinka z dwoma stopniami. Solidna stalowa konstrukcja wytrzymuje obciążenie do 150 kg..

Practica

Suszarka do bielizny przystosowana do zawieszenia na grzejniku, wannie, balkonie itp. łatwa w użytkowaniu.