Rorets Blog

Wręczenie diamentów Forbes’a dla Rorets

Diamenty Forbesa dla Rorets 2018

Pragniemy podzielić się z Państwem radosną wiadomością. Firma Rorets została laureatem prestiżowego rankingu miesięcznika „Forbes” – Diamenty Forbesa 2018.

https://www.forbes.pl/diamenty/2018

Rorets Diamenty Forbes

Suszarka ogrodowa Rorets – Pachnące pranie już nie jest wyzwaniem. Suszenie na świeżym powietrzu

Suszarka ogrodowa – Pachnące pranie już nie jest wyzwaniem. Suszenie na świeżym powietrzu

 

Ogród to ogromny atut – mając własną przestrzeń możesz się nią cieszyć na wiele różnych sposobów. Między innymi możesz ją wykorzystać by usprawnić funkcjonowanie swojego domu i mieć szybko wysuszone pranie, pachnące letnią bryzą.

 

Decydując się na zakup suszarki ogrodowej warto zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz materiałów. Zainwestuj w suszarkę ogrodową Rorets, a szybko przekonasz się, że była to słuszna decyzja. Suszenie na świeżym powietrzu to praktyczne, ale i efektowne rozwiązanie.

 

SUSZARKI OGRODOWE

W ofercie Rorets znajdziesz modele wykonane z trwałych i solidnych elementów. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Ramiona suszarek na pranie Rorets są wytrzymałe, co zapobiega ich wygięciom.

 

Suszarki ogrodowe Rorets są łatwe do składania/rozkładania oraz zapewniają dużo miejsca na świeżo wyprane ubrania czy pościel.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą suszarek ogrodowych Rorets:

Suszarka Ogrodowa Wilma – posiada 3 aluminiowe ramiona i 40 m mocnej linki, w komplecie tuleja do zamocowania w gruncie.

 

Suszarka Ogrodowa Wendy – posiada 4 aluminiowe ramiona i 50 m mocnej linki, w komplecie tuleja do zamocowania w gruncie.

 

Suszarka Ogrodowa Wendela – wykonana w całości z aluminium, posiada 4 rozkładane ramiona, 55 m mocnej linki i w komplecie plastikową podstawę do mocowania w gruncie. Dodatkowo suszarka wyposażona jest w mechanizm ułatwiający swobodne rozkładanie i składanie ramion.

 

Suszarka Ogrodowa Wilmer – wykonana z całości z aluminium, posiadająca 4 ramiona z automatycznie wysuwanymi linkami o łącznej długości 45 m. Podczas gdy suszarka jest złożona linki schowane są w ramionach, zabezpieczone przed deszczem i brudem. Suszarka posiada praktyczny uchwyt do łatwego rozkładania ramion. Konstrukcja suszarki jest opatentowana.

 

Rozwieś pranie na jednej ze stylowych suszarek ogrodowych Rorets.

 

AKCESORIA DO SUSZAREK OGRODOWYCH RORETS

Akcesoria do suszarek ogrodowych Rorets to przede wszystkim podstawy, pokrowiec ochronny, torba na klamerki, a także linki do prania. Podstawa pozwoli na bezpieczne ustawienie w niej suszarki lub innych konstrukcji pionowych. Pokrowiec zabezpieczy suszarkę przed brudem i wodą, dzięki czemu Twoje pranie nie zabrudzi się od prętów i linek. Wygodna torba na klamerki z praktycznym karabińczykiem ułatwi wieszanie prania.

 

Podstawa uniwersalna do mocowania suszarek ogrodowych oraz innych konstrukcji pionowych o średnicy 30, 39 i 50 mm. Podstawę można zamocować w gruncie miękkim lub zabetonować.

 

Podstawa do suszarki ogrodowej WILMER – solidna podstawa do mocowania w gruncie wykonana z odpornego na warunki atmosferyczne materiału. Łatwa do zamocowania przy użyciu drążka. Regulowana średnica podstawy 17-55 mm.

 

Pokrowiec na suszarkę ogrodową – wykonany z wytrzymałego poliestru, posiada zamek błyskawiczny ułatwiający zakładanie i zdejmowanie. Dół pokrowca zawiązywany jest na sznurek. Doskonale chroni suszarkę przed wodą i brudem podczas gdy nie jest używana.

 

Torba na klamerki – wykonana z wytrzymałego poliestru, posiada praktyczny karabińczyk, który pozwala umocować ją na suszarce lub przypiąć do paska czy szlufki spodni. Wlot zamykany jest na sznurek. Torba posiada na dnie otwór odpływowy dla wody deszczowej. Rozmiar: 17 x 17 x 10 cm

 

Linka do suszarki ogrodowej – linka do samodzielnej wymiany w suszarce ogrodowej; długość 60m

 

Linki do prania o długości 20 lub 60 metrów.

 

Zobacz pozostałe wpisy Rorets:

 

Suszarka Ogrodowa Wendella

Nasza loteria „Rörets – Na desce do Szwecji” dobiegła końca

Nasza loteria „Rörets – Na desce do Szwecji” dobiegła końca. We wtorek 20 marca w siedzibie firmy Rörets Polska Sp.zo.o. , Pani Joanna z Poznania odebrała nagrodę główną w postaci vouchera turystycznego. Nagrody drugiego stopnia również trafiły do laureatów.

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i gratulujemy zwycięzcom!

Rorets Polska Loteria

 

Rörets – Na desce do Szwecji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz pozostałe wpisy Rorets:

Rorets

Rorets Pokrowiec na deskę do prasowania – przydatny i funkcjonalny gadżet

Rorets Pokrowiec na deskę do prasowania – przydatny i funkcjonalny gadżet.

 

Prasowanie nie musi być nudnym, trudnym i monotonnym zajęciem. Co najlepiej zrobić, aby uzyskać perfekcyjne efekty podczas prasowania? Aby było ono precyzyjne, dokładne, ale również nie wymagało wiele czasu i wysiłku? Jednym z ciekawych akcesoriów ułatwiających prasowanie, ale również cieszącym oko, jest pokrowiec. Odpowiednio dobrany zapewni Ci idealne warunki do wykonania tej pracy domowej.

 

Pokrowce na deski do prasowania Rorets to udogodnienie, począwszy od kwestii samego prasowania, na atrakcyjnym designie kończąc. Firma Rorets dba o niebanalne i nowoczesne wzornictwo swoich pokrowców. Nowe trendy mogą być obecne również w Twoim domu.

 

Dobrze dobrany pokrowiec ułatwi rozłożenie prasowanej rzeczy. Dzięki niemu ubrania nie będą się przesuwały podczas prasowania. Pokrowce Rorets możemy podzielić według dwóch głównych kategorii: pierwsza to pokrowce bawełniane – którym nie straszne są wysokie temperatury, a druga to metalizowane – zapewniające maksymalne wykorzystanie ciepła. Przyjrzyjmy się im bliżej.

 

BAWEŁNIANE (tkanina podklejona jest warstwą pianki, co zapewnia miękkość i wygodę prasowania):

 

    • Camilla (odpowiedni do desek o rozmiarze blatu do 32 x 112 cm)
    • Sarah (odpowiedni do desek o rozmiarze blatu do 40 x 120 cm)

 

  • Betty (dodatkowo posiada warstwę filcu, odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do 40 x 120 cm, szczególnie jednak do desek z rozciąganej siatki metalowej)

 

METALIZOWANE (tkanina pokryta jest specjalną powłoką metalizowaną, dzięki temu odbija się o nią ciepło i otrzymujemy zarówno lepszy jak i szybszy efekt prasowania. Dodatkowo podklejona jest warstwą pianki, co zapewnia miękkość i wygodę prasowania):

 

  • Oscar (odpowiedni do desek o rozmiarze blatu do 32 x 112 cm)
  • Peggy (odpowiedni do desek o rozmiarze blatu do 40 x 120 cm)

Posiadamy  w naszej ofercie również pokrowce dedykowane do żelazek parowych, ale również do żelazek z generatorem pary (których coraz więcej używa się w gospodarstwach domowych). Pokrowiec Drop Stop to strzał w dziesiątkę:
– 6 różnych warstw, umożliwiających ponowne wykorzystanie pary z żelazka,
– powłoka odbijająca ciepło,
– warstwa aluminium zabezpieczająca, aby Twoja podłoga była bezpieczna podczas prasowania i nie skraplała się na nią woda,
– odpowiednie do desek o rozmiarze blatu do 40 x 120 cm.

 

Wszystkie nasze pokrowce bardzo łatwo zamontujesz, a klips dołączony do naszych pokrowców zapewni utrzymanie się pokrowca na miejscu.

 

Oferujemy także wysokiej jakości podkład z filcu Soft Top. Idealnie sprawdzi się w przypadku, gdy  Twój pokrowiec jest zbyt cienki. Dzięki niemu żelazko łatwiej się prowadzi po ubraniach. Podkład posiada rozmiar 45 x 130 cm i wystarczy go przyciąć tak, aby pasował do rozmiaru Twojej deski do prasowania.

 

Dopasuj pokrowiec do swojej deski. Dobrze dobrany skróci Twój czas spędzony przy desce do prasowania. Pokrowiec spowoduje zmniejszenie tarcia żelazka zapewniając idealny poślizg, co znacząco wpłynie na komfort i jakość pracy.

 

Na pozór błaha sprawa, jaką jest wybór pokrowca na deskę do prasowania wpływa jednak zarówno na jakość prasowania, jaki na wystrój naszego wnętrza, w którym przechowujemy deskę i w którym prasujemy. Warto więc tę niewielką inwestycję przemyśleć i wybrać dobrą funkcjonalność i piękny design.

 

Prasuj w pięknym stylu.

 

Zobacz pozostałe wpisy Rorets:

Diamenty Forbesa 2018

Pragniemy podzielić się z Państwem radosną wiadomością. Firma Rorets została laureatem prestiżowego rankingu miesięcznika „Forbes” – Diamenty Forbesa 2018.

https://www.forbes.pl/diamenty/2018

 

Już jedenasty raz, w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes”, firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Firma Rorets jest jedną z nich i może szczycić się tytułem Diament Forbesa 2018.

Dołączenie do tego zacnego grona świadczy o tym, iż Rorets jest przedsiębiorstwem rentownym, wykazuje się dodatnim wynikiem finansowym, nie zalega z płatnościami, ma wysoką płynność bieżącą oraz dodatnią wartością kapitałów własnych w ciągu ostatnich trzech lat obrachunkowych. Uwzględniony został także potencjał pracowników firmy Rorets i know-how.

Rorets Diamenty Forbes

Magazyn Rorets

Magazyn Rorets 1 / 2018

Nadejście wiosny jest jednym z najbardziej ekscytujących okresów w roku. Wkrótce będziemy mieli okazję spotkać się z naszymi klientami podczas Targów Ambiente i zaprezentować nowe produkty i rozwiązania opracowane w ciągu ostatnich miesięcy. W roku 2018 będziemy nadal skupiać się na koncepcji COMPACT LIVING, której celem jest rozwiązywanie codziennych problemów, na jakie napotykamy żyjąc na małej przestrzeni.

 

Skupimy się również na tym, aby nasze rozwiązania były proste i łatwe w użyciu. Idąc tym kierunkiem, wprowadziliśmy na rynek nowe suszarki do bielizny. Pracujemy też nad zupełnie nową deską do prasowania, łatwą do rozłożenia i zajmującą niewiele miejsca. Koncepcja ta jest idealna dla osób , które są w ciągłym biegu i muszą szybko skorzystać z deski aby wyprasować ubranie. W tym wydaniu magazynu chcemy także podkreślić niezwykle interesującą i ważną pracę twórców naszych produktów nad znalezieniem innowacyjnych rozwiązań. Korzystamy również z okazji, aby spojrzeć wstecz i zastanowić się nad poprzednimi Targami Ambiente, w których braliśmy udział – ich ciekawym rozwojem na przestrzeni lat. Nasze wysokie oczekiwania spełniły wprowadzone na rynek nowe modele suszarek do bielizny Neo i Sussi.

 

Wspaniale jest obserwować, jak poczynione inwestycje sprawdzają się i generują zwrot. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z naszymi klientami we Frankfurcie i rozmowy o ekscytującej przyszłości.

Najnowszy Magazyn Rorets jest dostępny po kliknięciu w poniższy link

Magazyn Rorets 1 / 2018

deski do prasowania rorets

Co świadczy o funkcjonalności deski do prasowania CONNECT ?

Co świadczy o funkcjonalności deski do prasowania Rorets CONNECT?Rorets Connect

 

Deska do prasowania CONNECT posiada wszystkie najważniejsze elementy dobrej deski.


Po pierwsze – przyłącze elektro z przedłużaczem.
Po drugie – dobry stelaż (bezpieczny, stabilny, z regulacją wysokości).
Po trzecie – blat (wykonany z siatki, która nie zatrzymuje wilgoci).
Po czwarte – wyposażenie dodatkowe (blokada zabezpieczająca przed samoczynnym rozkładaniem się podczas przenoszenia i przechowywania, podstawa pod żelazko, antenka na przewód od żelazka).

 

Jak wiadomo prasowanie jest czynnością niesprzyjającą kondycji naszego kręgosłupa. Jednym z najważniejszych czynników mających wpływ na samopoczucie podczas prasowania jest dostosowanie wysokości deski do naszego wzrostu. Ergonomiczna deska Rorets CONNECT posiada płynną regulację, między 75 a 97 cm. Dzięki tej regulacji możesz dopasować wysokość tak, aby prasować wygodnie i bezpiecznie dla kręgosłupa. Deska powinna być na wysokości bioder, a łokcie zgięte pod kątem prostym. Najlepsza pozycja to taka, gdy sylwetka jest wyprostowana. Dzięki regulacji wysokości deski możemy też prasować na siedząco.

 

Stelaż deski Rorets CONNECT wykonany jest z najwyższą starannością, aby deska nie chwiała się i nie przechylała. Dzięki temu możesz prasować szybko, ale i dokładnie, wygodnie, a zarazem bezpiecznie.

 

Dla wygody użytkownika deska Rorets CONNECT ma dopasowaną wielkość blatu tak, aby i wyprasować np. poszwę czy zasłony, ale i by po złożeniu była na tyle mała, by nie zajmowała zbyt wiele miejsca. Blat z siatki zapewnia przenikanie pary, co przyspiesza prasowanie i daje lepszy efekt.

 

Ta deska pomoże Ci przyspieszyć sprzątanie domu. Dzięki antence nie będziesz tracić czasu na przekładanie i rozplątywanie co chwilę przewodu, a zewnętrzne gniazdo elektryczne z przedłużaczem sprawi, że nie będziesz się martwić czy wystarczy Ci przewodu. Bezpieczeństwo i wygodę podczas prasowania zapewni podstawa pod żelazko, która zabezpieczy je przed ewentualnym strąceniem.

 

Dodatkowy atut modelu deski RORETS to blokada zabezpieczająca przed samoczynnym rozkładaniem się podczas przenoszenia lub przechowywania. Uchroni to nie tylko użytkownika przed siniakami, ale także zwiększy bezpieczeństwo dzieci. To udogodnienie pozwoli Ci również na przenoszenie deski jedną ręką.

 

Deska do prasowania Rorets CONNECT na pewno przyspieszy i ułatwi Ci wykonywanie obowiązków domowych, a nawet staną się one przyjemnością.

 

Pamiętaj! Dla zapewnienia sobie komfortu prasowania pokrowiec na desce powinno się wymieniać raz na pół roku. Do deski CONNECT możesz kupić zapasowe pokrowce i w kilka sekund zmienić wygląd swojej deski.

 

Nasze produkty dostępne są w wielu miejscach w całej Polsce. Sprawdź gdzie kupić produkty Rorets – kliknij tutaj. 

Gdzie kupić produkty Rorets ?

Gdzie kupić produkty Rorets ?

 

Przedstawiamy miejsca, w których znajdziecie Państwo wysokiej jakości produkty Rorets. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą desek do prasowania, suszarek do odzieży, pokrowców na deski do prasowania, worków próżniowych, akcesoriów do garderoby, a także wieszaków, worków do prania delikatnej odzieży, rolek do czyszczenia odzieży, siatek do prasowania delikatnych tkanin oraz nakładek na żelazko.

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze artykuły możecie mieć na wyciągnięcie ręki „tuż za rogiem” lub po kilku kliknięciach w swoim komputerze.

 

Produkty firmy Rorets dostępne są w stacjonarnych marketach sieci:

 

Dodatkowo można też dokonać zakupu produktów Rorets w sklepach internetowych:

 

Odwiedź nas na targach we Frankfurcie!

Produkty Rorets

Loteria – informacje o wynikach losowania.

Baner_pop

Jak suszarka Rorets SUSSI pomaga Ci w codziennym życiu?

 

Robienie prania, zwłaszcza przy dzieciach, może okazać się czasochłonnym i męczącym zajęciem. Często włączamy pranie jedno po drugim, po czym zastanawiamy się, gdzie rozwieszać te wszystkie mokre rzeczy. Nie chcemy, aby wilgotne ubrania utrudniały nam codzienne życie. Suszarka Rorets SUSSI przychodzi na ratunek.

Suszarka Sussi

Suszarka Rorets Sussi

Wśród wielu akcesoriów przeznaczonych do suszenia prania najbardziej funkcjonalnym i ekonomicznym rozwiązaniem jest tradycyjna, rozkładana suszarka do prania. Do tej grupy należy suszarka do odzieży SUSSI. Możesz ją w każdym momencie przenieść do dowolnego pomieszczenia lub ukryć. Suszarka SUSSI jest poręczna, lekka, a przy tym charakteryzuje się doskonałą stabilnością.

 

Głównymi zaletami suszarki Rorets SUSSI jest po pierwsze opatentowana konstrukcja pozwalająca na zablokowanie ramion po złożeniu. Po drugie, dla bezpieczeństwa stelaż wyposażony jest w mechanizm blokujący nogi, podczas gdy suszarka stoi rozłożona. Twoje rozwieszane z pietyzmem pranie na pewno będzie bezpieczne podczas przenoszenia suszarki. Kolejnym atutem suszarki SUSSI jest duża powierzchnia suszenia, która po rozłożeniu ramion wynosi łącznie 18 m2 i z powodzeniem zmieści się na niej zawartość jednej pralki (rozłożona suszarka z otwartymi ramionami ma wymiary: wys. 89 cm, dł. 177 cm, szer. 51,5 cm). Długie ubrania, czy ręczniki możesz swobodnie powiesić na ramionach suszarki i nie będą one sięgać do podłogi. Ważną sprawą jest także rozstaw między prętami. Ma on wpływ zarówno na swobodne rozwieszanie prania ale także na szybkość suszenia. Odległość między prętami 5 cm jaką posiada suszarka Rorets SUSSI jest idealna aby rozwiesić większe i grubsze rzeczy, jak na przykład pościel, ręczniki czy delikatne tekstylia oraz zapewnia odpowiedni dopływ powietrza. Ten model idealnie nadaje się do suszenia w domu, jak i na balkonie, w ogrodzie czy na tarasie.

 

Suszarka SUSSI jest wygodna w obsłudze, łatwo się rozkłada, a gdy nie jest potrzebna można ją złożyć i zajmuje niewiele miejsca (wys. 129 cm, szer. 52 cm, gł. 5 cm). Dzięki praktycznej blokadzie mamy pewność, że ramiona suszarki nie rozłożą się samoczynnie podczas jej przenoszenia czy przechowywania.

Rorets sussi suszarkaRorets suszarka sussi wymiary

Pamiętaj, że odpowiednie rozwieszenie prania może bardzo ułatwić jego prasowanie.

Podpowiadamy kilka zasad. Po pierwsze strzepnij pranie przed rozwieszeniem (chwytając je wzdłuż szwów). Po drugie nie odwirowuj prania kilkukrotnie, aby nie wyciągać go z pralki praktycznie suchego.

 

Sussi to tylko jeden z modeli suszarek Rorets, cieszący się ogromnym powodzeniem. Aby dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów stworzyliśmy kilka modeli suszarek, informacje o wszystkich naszych modelach znajdziecie państwo pod tym linkiem.

 

Dla zwiększonego komfortu prasowania zaprojektowaliśmy specjalne deski do prasowania Rorets oraz inne akcesoria gospodarstwa domowego 

 

Sprawdź nasze ostatnie artykuły 

Rorets deski do prasowania i suszarki

 

Z przyjemnością przedstawiamy Wam sztandarowe produkty Rorets: deski do prasowania i suszarki.

 

Potrzebne w każdym gospodarstwie domowym, doceniane przez Panie i Panów. Dlaczego?

Po pierwsze nasze deski do prasowania są bardzo stabilne i posiadają praktyczne rozwiązania techniczne.

Po drugie wykonane są z wielką starannością i charakteryzują się nowoczesnym design’em, dostosowującym się do zmieniających się trendów. Taka deska pięknie wkomponuje się w zacisze Twojego domu.

Po trzecie 5 lat gwarancji, dbałość o środowisko i ekologiczną produkcję oraz wielki komfort w użytkowaniu daje nam pewność dobrego, świadomego zakupu.

 

Deska do prasowania ATHENA


Deska do prasowania AthenaDeska zapewnia świetny efekt prasowania dzięki przenikaniu pary przez blat wykonany z siatki metalowej. Płynnie regulowana wysokość 75-97 cm zapewni każdemu wygodę użytkowania niezależnie od wzrostu i przyzwyczajeń. Model ten posiada blaszaną, profilowaną podstawę na żelazko, antenkę na przewód oraz przyłącze elektro z przedłużaczem. Konstrukcja deski ATHENA w kolorze chrom pasuje do wszystkich pomieszczeń domowych.

Deska do prasowania CONNECT


Deski do prasowania rorets connectTa deska oprócz blatu z siatki metalowej, profilowanej blaszanej podstawy na żelazko i płynnej regulacji wysokości posiada także zewnętrzne gniazdo elektryczne z przedłużaczem i antenką na przewód od żelazka. Zapomnij o plączącym się podczas prasowania kablu! Stelaż deski w kolorze białym dodaje lekkości stabilnej konstrukcji.

 

 

Deska do prasowania SMILLA Steamstation


rorets steamstationSolidna, stabilna deska posiadająca specjalną, dużą podstawę przystosowaną do żelazek z generatorem pary. Konstrukcja nóg dodaje jej masywności i zapewnia większą stabilność a blat wykonany z siatki metalowej zapewnia przenikanie pary  – co wpływa na lepszy efekt prasowania. Deska posiada 8 stopni regulacji wysokości 75-97cm dzięki czemu można łatwo dostosować wysokość blatu do swoich potrzeb. Biały stelaż i piękne wzory pokrowców z pewnością ozdobią Twój dom.

Wszystkie nasze deski do pasowania posiadają zabezpieczenie przed samoczynnym rozłożeniem się nóg  – podczas przenoszenia czy przechowywania – można zapomnieć o obijaniu własnych nóg i ścian przy okazji przemieszczania się z deską

Czas na suszarki na bieliznę. Są niezastąpione w każdym domu, więc na pewno trzeba przemyśleć ich zakup. Znajdziecie u nas wiele wzorów, które z pewnością Was zadowolą i pozwolą wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb.

 

Suszarka Rorets SUSSI


Suszarka Rorets SussiFajna, rozkładana, stabilna suszarka do bielizny. Po rozłożeniu ramion mamy łącznie do dyspozycji aż 18m powierzchni suszenia. Stelaż wyposażony jest w opatentowany mechanizm blokujący nogi podczas gdy suszarka stoi rozłożona. Jeśli kiedykolwiek przenosiliście pieczołowicie rozwieszone pranie i w trakcie tego suszarka Wam się złożyła, to możecie już o tym zapomnieć! Dodatkowo suszarka posiada też blokadę ramion podczas przenoszenia czy przechowywania.

 

Suszarka Rorets  NEO


suszarka rorets neo limeTo kolejna stabilna propozycja z konstrukcją niepozwalającą na złożenie w trakcie przenoszenia czy przechowywania. Nogi suszarki NEO są bardzo stabilne i wytrzymałe, co minimalizuje ryzyko przechyłu. Po rozłożeniu ramion, pranie rozwiesisz na 18 m powierzchni suszenia.

 

Sprawdźcie sami, wyżej wymienione deski i suszarki znajdziecie na stronie w dziale PRODUKTY. 

deski do prasowania rorets

Gazele Biznesu 2017

Z przyjemnością informujemy, że Firma RORETS POLSKA Sp. z o.o. została nominowana do tytułu Gazele Biznesu 2017 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw.


Kryteria rankingu


W każdej edycji rankingu badamy wyniki finansowe firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikujemy wyniki osiągnięte w okresie 2014-2015-2016. Weryfikacji podlega wyrażony w procentach przyrost obrotów ze sprzedaży. Dane pochodzą z Monitora Polskiego B lub KRS-u.


Szczegółowy opis kryteriów dostępny jest na stronie gazele.pl


loga-certyfikaty-gazele

Loteria Promocyjna Rorets

Właśnie wystartowała nasza promocyjna loteria. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy w okresie 01.09.2017 – 31.01.2018 zakupić dowolny produkt z naszej oferty, opatrzony promocyjną naklejką i zarejestrować widoczny na niej kod. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

 

Rejestracja kodów oraz szczegółowy regulamin znajdują się na naszej specjalnej stronie www.nadescedoszwecji-rorets.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Magazyn Inspiracji nr 2/2017

Magazyn inspiracji Rörets nr 2/2017 . Zapraszamy do lektury.

 

Kliknij TUTAJ aby zobaczyć publikację

Produkty Rorets

Nowy Magazyn Inspiracji nr 1/2017

Już jest! Nowy magazyn inspiracji Rörets. Zapraszamy do lektury.

 

Kliknij TUTAJ aby zobaczyć publikację

Targi AMBIENTE

Zapraszamy na targi AMBIENTE we Frankfurcie, na których w dniach 10-14.02.2017 prezentować będziemy znane Państwu produkty oraz nowości w asortymencie deski do prasowania, suszarki do bielizny i dodatki, artykuły do utrzymania w porządku i czystości garderoby w domu.

 

Znajdziecie nas Państwo w Hali nr 5.0, Stoisko C59

 

Zapraszamy!

Rewelacyjny występ Arkadiusza Robaka w REWAL BIKE SYSTEM

Pracownik naszej firmy, pan Arkadiusz Robak po raz kolejny wystartował w wyścigu szosowym Rewal Bike System, odnotowując świetny wynik. Dystans 301 km pokonał w zaledwie 8 godzin i 23 minuty zapewniając sobie tym samym 3 miejsce w kategorii. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

PODSUMOWANIE DOTYCHCZASOWYCH WYNIKÓW

 

Rewal Bike System
3 miejsce w kat. 11 open,
Dystans 301 km,
Czas 8 godzin i 23 minuty,
Średnia prędkość 35,85 km/h

 

Aktualnie w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski 2 w kat. i 11 open.

 

 

rewal1

Konkurs dla fanów naszej marki

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym startuje konkurs pod nazwą „Dobre hasło nie jest złe”, który polegać będzie na wymyśleniu hasła reklamowego dla naszej suszarki „NEO”.

 

2 autorów najlepszych haseł reklamowych otrzyma od nas wielofunkcyjny powerbank.

 

Konkurs organizowany jest poprzez platformę facebook i mogą wziąć w nim udział wszyscy, którzy polubią nasz profil firmowy.

 

Regulamin konkursu do pobrania tutaj:
Regulamin konkursu

Rorets pomaga dzieciom w Tanzanii

Większość dzieci na świecie nie jest taka szczęśliwa jak nasze. Często nawet ich najbardziej podstawowe potrzeby nie zostają zaspokojone. Dla nas w Rörets naturalnym jest aby w miarę możliwości pomagać tym ludziom na wszystkie możliwe sposoby. (więcej…)

Akcja „Od deski do deski” zakończona sukcesem.

NIEZWYKŁA „DESKA DO PRASOWANIA” POKONAŁA CZĘŚĆ POLSKI – ZOSTAŁA EKSPONATEM W MUZEUM PODRÓŻNIKÓW W TORUNIU (więcej…)

Michał Łukasiewicz dotarł z deską do Radomia

Michał Łukasiewicz pochodzący z podradomskiego Makowca podróżnik, związany ze stacją TVN producent i prezenter telewizyjny dotarł ze swoją akcją „Od deski do deski” promującą czytelnictwo i zdrowy tryb życia do rodzinnego Makowca oraz Radomia. (więcej…)

Elżbieta Dzikowska na podsumowaniu 2 tygodni akcji

Akcja cieszy się dużym powodzeniem, a ludzie świata nauki, rozrywki i kultury coraz chętniej do niej dołączają. (więcej…)

„Od deski do deski” – audycja w Polskim Radio

O naszej akcji mówi się coraz szerzej. Zapraszamy do odsłuchania audycji z udziałem Michała Łukasiewicza. (więcej…)

Nasza deska w niecodziennym miejscu.

Nasza deska pojawiła się w bardzo ciekawym miejscu. (więcej…)

Start akcji „Od deski do deski”

Niezwykle miło jest nam poinformować, że 5 grudnia rusza akcja „Od deski do deski”, w której nasza firma bierze czynny udział. (więcej…)

Molly

Komplet 5szt wieszaków na odzież pokrytych specjalnym materiałem, który zapobiega zsuwaniu się z nich ubrań.

Minna

Komplet 2szt wieszaków na paski, krawaty, szaliki, apaszki, itp. Wieszaki pokryte specjalnym materiałem, który zapobiega zsuwaniu się z nich (więcej…)

Malin

Komplet 2szt wieszaków na 3 pary spodni każdy. Wieszaki pokryte specjalnym materiałem, który (więcej…)

Worek do prania bielizny

Wysokiej jakości worek do prania damskiej bielizny.Wykonany z podwójnej warstwy siatki i zaprojektowany tak, aby prana w nim bielizna (więcej…)

Worek do prania odzieży

Komplet worków do prania delikatnej odzieży, w 3 rozmiarach S(25x33cm) , M(33x45cm), L(45x53cm).

Rolka do czyszczenia 3,2m

Rolka do czyszczenia garderoby lub mebli tapicerowanych , rolka z taśma nasączoną klejem (3,2m).

Rolka do czyszczenia 5m

Rolka z taśmą nasączoną klejem (5m) do czyszczenia garderoby lub mebli tapicerowanych.

Zapas do rolki

Zapasowy wkład do rolki do czyszczenia garderoby, długość taśmy 5 m.

Klamerki

Komplet 10 szt kolorowych klamerek, wykonanych z bardzo dobrej jakości materiału.

Roma

Deska  z blatem wykonanym z rozciąganej siatki o rozmiarze 38x120cm. Blat taki zapewnia lepszy efekt prasowania dzięki przenikaniu pary. Nogi wykonane są z rurek o średnicy 38 mm, konstrukcja tych nóg zapewnia bardzo dobrą stabilność. Deska posiada regulację wysokości 45-

(więcej…)

Companion

Model deski do prasowania z większą powierzchnią. Duży blat wykonany jest z rozciąganej siatki metalowej, która przepuszcza parę i zapewnia lepszy efekt prasowania. Nowoczesna konstrukcja nóg zapewnia stabilność i wysokość blatu do 100 cm. Dzięki płynnej regulacji wysokości

(więcej…)

Suszarka MAGGIE

Wisząca suszarka, idealna na drobne rzeczy typu skarpetki, bielizna. Posiada w komplecie 20szt klamerek.

Camilla

Pokrowiec bawełniany na deskę do prasowania. Tkanina podklejona jest warstwą pianki. Pokrowiec odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do 32x112cm. W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie. Dostępny w kilku wzorach.

Oscar

Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania. Tkanina pokryta specjalną warstwą odbijającą ciepło i poprawiającą efekt prasowania. Tkanina podklejona jest  warstwą pianki. Pokrowiec odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do 32x112cm. W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie.

Ścierka z mikrowłókien

Ścierka z mikrowłókien doskonale usuwająca bród,kurz i tłuszcz bez użycia środków chemicznych.

Facile

Facile to deska o wyjątkowym kształcie, skonstruowana specjalnie  do prasowania koszul i obszernych tekstyliów. Posiada blat o rozmiarze 38x120cm wykonany z siatki metalowej, która przepuszcza parę i zapewnia lepszy efekt prasowania. Nogi wykonane z rurek o średnicy

(więcej…)

Siatka NOVA

Siatka ułatwiająca bezpieczne prasowanie delikatnych tkanin. Doskonale zabezpiecza przed przypaleniem.Wykonana ze 100% poliestru (więcej…)

Nakładka LUNA

Nakładka na żelazko wykonana z nieprzywieralnego materiału P.T.F.E. Jest odporna na temperatury do 250 stopni C. Nie powoduje wybłyszczenia i (więcej…)

Sarah

Pokrowiec bawełniany na deskę do prasowania. Tkanina podklejona jest  warstwą pianki. Pokrowiec odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do40x120cm. W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie. Dostępny w kilku wzorach.

Neo

Suszarka do bielizny o opatentowanej konstrukcji, która zapobiega samoczynnemu rozkładaniu się nóg i ramion podczas przenoszenia i

(więcej…)

Neo Colour

Suszarka do bielizny o opatentowanej konstrukcji, która zapobiega samoczynnemu rozkładaniu się nóg i ramion podczas przenoszenia i

(więcej…)

Sussi

Stabilna suszarka do bielizny z rozkładanymi ramionami o łącznej powierzchni suszenia 18m. Opatentowana konstrukcja pozwala na zablokowanie ramion po złożeniu, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie suszarki. Dla dodatkowego bezpieczeństwa stelaż wyposażony jest w mechanizm blokujący nogi podczas gdy suszarka stoi rozłożona.

Forma

Ekskluzywna suszarka do bielizny o bardzo stabilnej konstrukcji. Grube i solidne pręty zapewniają lepszy dopływ powietrza i dzięki temu skraca się

(więcej…)

Ted Biała

Jeden z naszych najlepiej sprzedających się produktów.Wygodna w użytkowaniu, bardzo praktyczna suszarka do bielizny,którą można

(więcej…)

Peggy

Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania. Tkanina pokryta specjalną warstwą odbijającą ciepło i poprawiającą efekt prasowania. Tkanina podklejona jest  warstwą pianki. Pokrowiec odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do 40x120cm. W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie.

Mop z mikrowłókien

Mop z wymiennym wkładem z mikrowłókien i drążkiem teleskopowym , efektywnie usuwa bród,kurz i tłuszcz przy użyciu czystej wody. Dla (więcej…)

Ted Colour Fuksja

Jeden z naszych najlepiej sprzedających się produktów w nowej wersji kolorystycznej. Wygodna w użytkowaniu, bardzo praktyczna suszarka do

(więcej…)

Ted Colour Aqua

Jeden z naszych najlepiej sprzedających się produktów w nowej wersji kolorystycznej. Wygodna w użytkowaniu, bardzo praktyczna suszarka do

(więcej…)

Compact

Uniwersalna, kompaktowa suszarka przeznaczona do suszenia małej ilości prania, np. odzież robocza, dziecięce szaliki, czapki, rękawiczki, stroje

(więcej…)

Compact Colour

Uniwersalna, kompaktowa suszarka przeznaczona do suszenia małej ilości prania, np. odzież robocza, dziecięce szaliki, czapki, rękawiczki, stroje

(więcej…)

Triple

Stabilna i wygodna suszarka do bielizny. Posiada trzy półki, które można dowolnie rozłożyć aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię suszenia.

(więcej…)

Rise

Praktyczna suszarka – wieża, posiadająca 14m powierzchni suszenia.Poręczna konstrukcja sprawia, że jest łatwa do rozkładania i

(więcej…)

Zapasowy wkład do mopa

Zapasowy wkład do mopa z mikrowłókien Rörets.

Betty

Pokrowiec bawełniany z warstwą filcu, polecany do wszystkich rodzajów desek o rozmiarze blatu do 40x120cm, szczególnie jednak do desek z rozciąganej siatki metalowej. W komplecie klips do montażu. Dostępny w kilku wzorach.

Drop Stop

Pokrowiec na deskę do prasowania z powłoką odbijającą ciepło, składający się z 6 różnych warstw przystosowanych specjalnie do żelazek parowych. (więcej…)

Zapasowy wkład do mopa

Zapasowy wkład do mopa łazienkowego Rörets.

Mata JULIA

Praktyczna mata do łatwego i szybkiego prasowania potrzebnych rzeczy. Iedalne rozwiązanie w podróży. Można ją rozłożyć na stole, łóżku, sofie (więcej…)

Filc Soft Top

Podkład pod pokrowiec z filcu 45x130cm (do przycięcia)

Worek próżniowy w schowku

Worek próżniowy znajduje się wewnątrz płóciennego schowka z przezroczystym okenkeim. Powietrze można z niego łatwo usunąć przy użyciu odkurzacza. Oszczędza do 75% przestrzeni przechowywania.

Worek próżniowy 2szt

Idealny podczas podróży , wakacji na łodzi lub w innych miejscach. Idealny do przechowywania odzieży, kołder, poduszek, itp.Powietrze można z niego łatwo usunąć przy użyciu odkurzacza. Oszczędza do 75% przestrzeni przechowywania.

Worek próżniowy z hakiem 2szt

Idealny do przechowywania odzieży sezonowej np. kurtek, płszczy. Posiada hak do zawieszenia w szafie lub garderobie. Łatwo usunąć z niego powietrze przy pomocy odkurzacza. Oszczędza do 75% przestrzeni przechowywania.

Worek próżniowy rolowany 2 szt.

Idealny podczas podróży, wakacji na łodzi lub innych miejscach.Chroni przed wodą, brudem i kurzem, owadami, pleśnią i brzydkim zapachem. Powietrze wyciskane jest na zewnątrz poprzez rolowanie schowka, bez użycia odkurzacza. Oszczędza do 75% przestrzeni przechowywania.

Pia

Pokrowiec do przechowywania garderoby zapinany na zamek błyskawiczny .Posiada wzmocniony otwór na wieszak , wykonany z trwałego materiału.

Jessica

Pokrowiec do przechowywania garderoby zapinany na zamek błyskawiczny. Posiada wzmocniony otwór na wieszak , wykonany z trwałego materiału.

Lotta

Składany kosz na upraną bieliznę z praktyczną kieszonką na klamerki. Wykonany z odpornego na wilgoć materiału i mieszczący zawartość jednej pralki.

Sonya Colour

Składany stojak do wieszaków z garderobą w nowej wersji kolorystycznej. Mocna konstrukcja nóg i galwanizowany drążej zapewniają dobrą stabilność. Rozmiar 150x158cm. Stojak pakowany i sprzedawany minimalnie po 2szt (kolor turkusowy + kolor zielony)

Sonya Biała

Składany stojak do wieszaków z garderobą. Mocna konstrukcja nóg i galwanizowany drążej zapewniają dobrą stabilność.

Fredrik

Praktyczny stojak na kółkach do wieszania garderoby.

Avanti

Praktyczna składana drabinka z dwoma stopniami. Solidna stalowa konstrukcja wytrzymuje obciążenie do 150 kg..

Practica

Suszarka do bielizny przystosowana do zawieszenia na grzejniku, wannie, balkonie itp. łatwa w użytkowaniu.

Universal

Suszarka do bielizny przystosowana do zawieszenia na grzejniku, wannie, balkonie itp. łatwa w użytkowaniu.

Trollo

Suszarka do bielizny do zamontowania między dwoma przeciwległymi ścianami (5linek , rozwijanych

(więcej…)

Wilma

Zewnętrzna suszarka ogrodowa, posiada 3 aluminiowe ramiona i 40m mocnej linki , w komplecie tuleja do zamocowania w gruncie.

Mop łazienkowy

Praktyczny mop do łazienki z drążkiem teleskopowym o długości do 150cm. Skutecznie usuwa pozostałości brudu, kamienia i osad z mydła z (więcej…)

Szczotka do czyszczenia fug

Szczotka, która skutecznie czyści fugi, spoiny, narożniki oraz inne trudno dostępne  wąskie miejsca. Kształt szczotki oraz jej włosie wykonane z (więcej…)

Ściągaczka do wody

Ściągaczka przeznaczona do okien, luster i innych szklanych powierzchni. Można ją połączyć z drążkiem teleskopowym Rörets.

Wiadro z wyciskarką do mopa

Wiadro z wyciskarką do mopa. Pojemność wiadra 15L

Wendy

Zewnętrzna suszarka ogrodowa, posiada aluminiowe ramiona i 50 mocnej

(więcej…)

Wendela

Zewnętrzna suszarka ogrodowa wykonana w całości  z aluminium , posiada 4 rozkładane ramiona i 55m mocnej linki , w komplecie  podstawa

(więcej…)

Podstawa do mocowania

Podstawa do mocowania w gruncie suszarek oraz innych konstrukcji pionowych o średnicy 30,39 i 50 mm

Podstawa do suszarki WILMER

Solidna podstawa do mocowania w gruncie wykonana z odpornego na (więcej…)

Pokrowiec na suszarkę ogrodową

Pokrowiec wykonany z wytrzymałego poliestru, chroniący suszarkę przed wodą i brudem. Dzięki niemu linki suszarki będą utrzymane w czystości i (więcej…)

Torba na klamerki

Wygodna torba na klamerki, ułatwiająca wieszanie prania. Wyposażona w praktyczny karabińczyk, który pozwala umocować ją na suszarce lub (więcej…)

Linka do prania 60m

Linka do prania o długości 60m

Linka do prania 20m

Linka do prania o długości 20m.

Linka 60m do samodzielnej wymiany

Linka o długości 60m do samodzielnej wymiany w suszarce ogrodowej.

Safe Smart

Deska do prasowania z nowatorskim rozwiązaniem w postaci urządzenia Safe Smart, które zadba o bezpieczeństwo użytkownika gdy ten zapomni wyłączyć żelazko. Czytelny monitor w łatwy sposób pozwala wprowadzić przewidywany czas prasowania. Na wyświetlaczu widać ile czasu pozostaje

(więcej…)

Smilla Steamstation

Deska do prasowania z solidną, dużą podstawą do generatora pary. Jej nogi wykonane są z profili o przekroju 20x30cm, co zapenia jej bardzo dobrą stabilność. Całość lakierowana w kolorze białym wraz z odpowiednio dobranym pokrowcem stanowi bardzo ładną kompozycję. Deska posiada

(więcej…)

Emma Chrome Line

Deska, której nogi wykonane są z profili o przekroju 20x30cm, co zapewnia jej bardzo dobrą stabilność. Całość lakierowana w kolorze chrom  wraz z odpowiednio dobranym pokrowcem stanowi bardzo ładną kompozycję. Deska posiada blat z rozciąganej siatki metalowej o rozmiarze

(więcej…)

Emma Biała

Deska, której nogi wykonane są z profili o przekroju 20x30cm, co zapenia jej bardzo dobrą stabilność. Całość lakierowana w kolorze białym  wraz z odpowiednio dobranym pokrowcem stanowi bardzo ładną kompozycję. Deska posiada blat z rozciąganej siatki metalowej o rozmiarze

(więcej…)

Avanza Chrome

deska z blatem wykonanym z rozciąganej siatki o rozmiarze 38x120cm. Blat taki zapewnia lepszy efekt prasowania dzięki przenikaniu pary. Podstawa na żelazko oraz całość konstrukcji lakierowane są w kolorze chrom. Nogi wykonane są z profili o przekroju 20x30mm, co

(więcej…)

Sevilla Chrome

Deska  z blatem wykonanym z rozciąganej siatki o rozmiarze 38x120cm. Blat taki zapewnia lepszy efekt prasowania dzięki przenikaniu pary. Nogi wykonane są z rurek o średnicy 28 mm, konstrukcja tych nóg zapewnia bardzo dobrą stabilność. Deska posiada regulację wysokości 75-97 cm,

(więcej…)

Athena

Deska  z blatem wykonanym z rozciąganej siatki o rozmiarze 38x120cm. Blat taki zapewnia lepszy efekt prasowania dzięki przenikaniu pary. Nogi wykonane są z rurek o średnicy 22 mm, konstrukcja tych nóg zapewnia bardzo dobrą stabilność. Deska posiada regulację wysokości 75-97cm,

(więcej…)

Exclusive Chrome Line

Deska  z blatem wykonanym z rozciąganej siatki o rozmiarze 38x120cm. Blat taki zapewnia lepszy efekt prasowania dzięki przenikaniu pary. Podstawa na żelazko oraz całość konstrukcji lakierowane są w kolorze chrom. Nogi wykonane są z rurek o średnicy 22 mm. Deska

(więcej…)