Najchętniej kupowane produkty Rorets

5 najchętniej kupowanych produktów Rorets

Jakie produkty firmy Rorets są najchętniej kupowane przez konsumentów?

 

Sprawdziliśmy czego szukają i co kupują nasi klienci. Co budziło największe zainteresowanie w ostatnim czasie?


Bestsellerami Rorets okazały się: po pierwsze deski do prasowania – ATHENA oraz CONNECT, po drugie suszarki na bieliznę  – SUSSI oraz NEO, a po trzecie pokrowiec na deskę do prasowania PEGGY.

 

Deska do prasowania Rorets ATHENA

 

W desce do prasowania ATHENA można płynnie regulować wysokość w zakresie 45  -100 cm, co bardzo ułatwia i poprawia komfort prasowania. Produkt firmy Rorets posiada blat o rozmiarze 38x120cm wykonany z rozciąganej siatki metalowej. Dzięki przenikaniu pary blat ten zapewnia lepszy efekt prasowania. Bardzo stabilna konstrukcja – nogi wykonane z rurek o średnicy 22 mm. Deska wyposażona jest również w podstawę na żelazko profilowaną z blachy, antenkę na przewód od żelazka oraz przyłącze elektro.

 

Deska do prasowania Rorets CONNECT

 

Na brak zainteresowania nie narzeka również deska do prasowania CONNECT. Produkt posiada płynną regulację wysokości (zakres 50 – 97 cm), co zwiększa komfort podczas prasowania. Blat deski o rozmiarze 38c120cm wykonano z siatki metalowej. Dzięki przenikaniu pary przez taki blat można uzyskać lepszy efekt prasowania. Konstrukcja deski jest stabilna i bezpieczna. Dodatkowymi atutami są: profilowana podstawa na żelazko, gniazdko oraz antenka na przewód od żelazka. To dlatego klienci bardzo zwracają na nią uwagę.

 

Warto nadmienić również o obecności w zestawieniu aż dwóch suszarek na bieliznę.

 

Suszarka Rorets SUSSI

 

Duża praktyczna suszarka do bielizny z rozkładanymi ramionami, posiada 18 m powierzchni do suszenia. Opatentowana konstrukcja pozwala na zablokowanie ramion po złożeniu, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie suszarki Rorets SUSSI. Dla dodatkowego bezpieczeństwa stelaż wyposażony jest w mechanizm blokujący nogi podczas gdy suszarka stoi rozłożona.

 

Suszarka Rorets NEO

 

Suszarka Rorets NEO to 18 metrów powierzchni suszenia, rewelacyjna opatentowana konstrukcja, która zapobiega samoczynnemu rozkładaniu się nóg i ramion podczas przenoszenia i przechowywania. Nogi suszarki są bardzo stabilne i wytrzymałe, co minimalizuje ryzyko przechyłu. Nie dziwi fakt, że klienci wybierają właśnie suszarkę NEO.

 

Pokrowiec na deskę do prasowania Rorets – PEGGY

 

Pokrowiec Rorets PEGGY jest idealny do desek w rozmiarze blatu do 40 x 120 cm. Tkanina tego pokrowca podklejona jest miękką pianką i pokryta specjalną powłoką metalizowaną. Dzięki tej powłoce pokrowiec odbija ciepło i tym samym uzyskujemy lepszy i szybszy efekt prasowania. W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie. Pokrowiec na deskę do prasowania PEGGY to szybki i tani sposób na zmianę wyglądu Twojej starej deski.

 

Odpowiedź na pytanie – Gdzie kupić produkty Rorets znajdziecie tutaj.

Rorets

 

jak prasowac wieksze gabaryty