Rorets Pokrowiec na deskę do prasowania – przydatny i funkcjonalny gadżet

Rorets Pokrowiec na deskę do prasowania – przydatny i funkcjonalny gadżet.

 

Prasowanie nie musi być nudnym, trudnym i monotonnym zajęciem. Co najlepiej zrobić, aby uzyskać perfekcyjne efekty podczas prasowania? Aby było ono precyzyjne, dokładne, ale również nie wymagało wiele czasu i wysiłku? Jednym z ciekawych akcesoriów ułatwiających prasowanie, ale również cieszącym oko, jest pokrowiec. Odpowiednio dobrany zapewni Ci idealne warunki do wykonania tej pracy domowej.

 

Pokrowce na deski do prasowania Rorets to udogodnienie, począwszy od kwestii samego prasowania, na atrakcyjnym designie kończąc. Firma Rorets dba o niebanalne i nowoczesne wzornictwo swoich pokrowców. Nowe trendy mogą być obecne również w Twoim domu.

 

Dobrze dobrany pokrowiec ułatwi rozłożenie prasowanej rzeczy. Dzięki niemu ubrania nie będą się przesuwały podczas prasowania. Pokrowce Rorets możemy podzielić według dwóch głównych kategorii: pierwsza to pokrowce bawełniane – którym nie straszne są wysokie temperatury, a druga to metalizowane – zapewniające maksymalne wykorzystanie ciepła. Przyjrzyjmy się im bliżej.

 

BAWEŁNIANE (tkanina podklejona jest warstwą pianki, co zapewnia miękkość i wygodę prasowania):

 

    • Camilla (odpowiedni do desek o rozmiarze blatu do 32 x 112 cm)
    • Sarah (odpowiedni do desek o rozmiarze blatu do 40 x 120 cm)

 

  • Betty (dodatkowo posiada warstwę filcu, odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do 40 x 120 cm, szczególnie jednak do desek z rozciąganej siatki metalowej)

 

METALIZOWANE (tkanina pokryta jest specjalną powłoką metalizowaną, dzięki temu odbija się o nią ciepło i otrzymujemy zarówno lepszy jak i szybszy efekt prasowania. Dodatkowo podklejona jest warstwą pianki, co zapewnia miękkość i wygodę prasowania):

 

  • Oscar (odpowiedni do desek o rozmiarze blatu do 32 x 112 cm)
  • Peggy (odpowiedni do desek o rozmiarze blatu do 40 x 120 cm)

Posiadamy  w naszej ofercie również pokrowce dedykowane do żelazek parowych, ale również do żelazek z generatorem pary (których coraz więcej używa się w gospodarstwach domowych). Pokrowiec Drop Stop to strzał w dziesiątkę:
– 6 różnych warstw, umożliwiających ponowne wykorzystanie pary z żelazka,
– powłoka odbijająca ciepło,
– warstwa aluminium zabezpieczająca, aby Twoja podłoga była bezpieczna podczas prasowania i nie skraplała się na nią woda,
– odpowiednie do desek o rozmiarze blatu do 40 x 120 cm.

 

Wszystkie nasze pokrowce bardzo łatwo zamontujesz, a klips dołączony do naszych pokrowców zapewni utrzymanie się pokrowca na miejscu.

 

Oferujemy także wysokiej jakości podkład z filcu Soft Top. Idealnie sprawdzi się w przypadku, gdy  Twój pokrowiec jest zbyt cienki. Dzięki niemu żelazko łatwiej się prowadzi po ubraniach. Podkład posiada rozmiar 45 x 130 cm i wystarczy go przyciąć tak, aby pasował do rozmiaru Twojej deski do prasowania.

 

Dopasuj pokrowiec do swojej deski. Dobrze dobrany skróci Twój czas spędzony przy desce do prasowania. Pokrowiec spowoduje zmniejszenie tarcia żelazka zapewniając idealny poślizg, co znacząco wpłynie na komfort i jakość pracy.

 

Na pozór błaha sprawa, jaką jest wybór pokrowca na deskę do prasowania wpływa jednak zarówno na jakość prasowania, jaki na wystrój naszego wnętrza, w którym przechowujemy deskę i w którym prasujemy. Warto więc tę niewielką inwestycję przemyśleć i wybrać dobrą funkcjonalność i piękny design.

 

Prasuj w pięknym stylu.

 

Zobacz pozostałe wpisy Rorets: