Rorets Smilla Steamstation Maksymalna wygoda prasowania i perfekcyjnie wyglądające ubrania

Trudno we współczesnym świecie wyobrazić sobie życie bez żelazka. Jest to urządzenie, które gości praktycznie w każdym domu. Jednak mało kto potrafi odpowiedzieć na pytanie, czym jest stacja parowa? Warto zainteresować się tymi urządzeniami, gdyż ich możliwości zdecydowanie przewyższają klasyczne domowe żelazka.

 

Żelazka z generatorem pary (inaczej stacje parowe) to wynalazek dla wszystkich miłośników prasowania oraz wspaniałe ułatwienie dla osób, które nie przepadają za tą czynnością. Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom Rorets oferuje deskę do prasowania Smilla Streamstation z podstawą przeznaczoną do generatorów pary. Spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

 

 

Nowoczesne stacje parowe to rozbudowane wersje żelazka. Para wodna generowana jest w pojemniku specjalnie przeznaczonym do tego celu, a nie wewnątrz samego żelazka. Zaletą tego rozwiązania jest olbrzymie ciśnienie, pod którym wyrzucana jest para (co najmniej 6 barów). W tego typu urządzeniach głównym czynnikiem powodującym wyprasowanie ubrania nie jest ciężar i nacisk żelazka, ale działanie pary pod wysokim ciśnieniem. Prasowanie jest dużo przyjemniejsze i łatwiejsze.

 

Twój czas spędzony na prasowaniu skróci się o połowę, a mimo tego Twoje ubrania będą zawsze idealnie wyprasowane. Osiągniesz perfekcyjne rezultaty. Pomoże Ci w tym deska do prasowania Smilla Streamstation, posiadająca solidną, dużą podstawę do generatora pary , na której można bezpiecznie umieścić stacje parowe o wymiarach do 30 x 38 cm.

 

Deska Rorets Smilla Steamstation jest lakierowana w kolorze białym wraz z odpowiednio dobranym pokrowcem stanowi bardzo ładną kompozycję. Powierzchnia prasowania wynosi 38 x 120 cm (blat z rozciąganej siatki metalowej) zapewnia łatwe i swobodne prasowanie dużych i szerokich rzeczy. Żelazko płynie po ubraniach dając duży komfort, bez naciskania i obciążania nadgarstka. Wysokość blatu można odpowiednio dostosować od 75 do 97 cm – 8 stopni regulacji wysokości. Nogi wykonane są z profili o przekroju 20 x 30 cm  zapewnią desce bardzo dobrą stabilność. Dodatkowe bezpieczeństwo stanowi zabezpieczenie przed samoczynnym rozłożeniem się deski podczas przenoszenia czy przechowywania.

 

Stacje parowe to inteligentnie skonstruowane urządzenia, które w połączeniu z deską do prasowania Rorets mogą stworzyć idealny związek. W mgnieniu ona pozbędziesz się najtrudniejszych zagnieceń.

 

Łatwo zadbaj o tkaniny, skróć Twój czas prasowania i umil go z deską do prasowania Smilla Steamstation.

Rorets Smilla Steamstation