Suszarka ogrodowa Rorets – Pachnące pranie już nie jest wyzwaniem. Suszenie na świeżym powietrzu

Suszarka ogrodowa – Pachnące pranie już nie jest wyzwaniem. Suszenie na świeżym powietrzu

 

Ogród to ogromny atut – mając własną przestrzeń możesz się nią cieszyć na wiele różnych sposobów. Między innymi możesz ją wykorzystać by usprawnić funkcjonowanie swojego domu i mieć szybko wysuszone pranie, pachnące letnią bryzą.

 

Decydując się na zakup suszarki ogrodowej warto zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz materiałów. Zainwestuj w suszarkę ogrodową Rorets, a szybko przekonasz się, że była to słuszna decyzja. Suszenie na świeżym powietrzu to praktyczne, ale i efektowne rozwiązanie.

 

SUSZARKI OGRODOWE

W ofercie Rorets znajdziesz modele wykonane z trwałych i solidnych elementów. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Ramiona suszarek na pranie Rorets są wytrzymałe, co zapobiega ich wygięciom.

 

Suszarki ogrodowe Rorets są łatwe do składania/rozkładania oraz zapewniają dużo miejsca na świeżo wyprane ubrania czy pościel.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą suszarek ogrodowych Rorets:

Suszarka Ogrodowa Wilma – posiada 3 aluminiowe ramiona i 40 m mocnej linki, w komplecie tuleja do zamocowania w gruncie.

 

Suszarka Ogrodowa Wendy – posiada 4 aluminiowe ramiona i 50 m mocnej linki, w komplecie tuleja do zamocowania w gruncie.

 

Suszarka Ogrodowa Wendela – wykonana w całości z aluminium, posiada 4 rozkładane ramiona, 55 m mocnej linki i w komplecie plastikową podstawę do mocowania w gruncie. Dodatkowo suszarka wyposażona jest w mechanizm ułatwiający swobodne rozkładanie i składanie ramion.

 

Suszarka Ogrodowa Wilmer – wykonana z całości z aluminium, posiadająca 4 ramiona z automatycznie wysuwanymi linkami o łącznej długości 45 m. Podczas gdy suszarka jest złożona linki schowane są w ramionach, zabezpieczone przed deszczem i brudem. Suszarka posiada praktyczny uchwyt do łatwego rozkładania ramion. Konstrukcja suszarki jest opatentowana.

 

Rozwieś pranie na jednej ze stylowych suszarek ogrodowych Rorets.

 

AKCESORIA DO SUSZAREK OGRODOWYCH RORETS

Akcesoria do suszarek ogrodowych Rorets to przede wszystkim podstawy, pokrowiec ochronny, torba na klamerki, a także linki do prania. Podstawa pozwoli na bezpieczne ustawienie w niej suszarki lub innych konstrukcji pionowych. Pokrowiec zabezpieczy suszarkę przed brudem i wodą, dzięki czemu Twoje pranie nie zabrudzi się od prętów i linek. Wygodna torba na klamerki z praktycznym karabińczykiem ułatwi wieszanie prania.

 

Podstawa uniwersalna do mocowania suszarek ogrodowych oraz innych konstrukcji pionowych o średnicy 30, 39 i 50 mm. Podstawę można zamocować w gruncie miękkim lub zabetonować.

 

Podstawa do suszarki ogrodowej WILMER – solidna podstawa do mocowania w gruncie wykonana z odpornego na warunki atmosferyczne materiału. Łatwa do zamocowania przy użyciu drążka. Regulowana średnica podstawy 17-55 mm.

 

Pokrowiec na suszarkę ogrodową – wykonany z wytrzymałego poliestru, posiada zamek błyskawiczny ułatwiający zakładanie i zdejmowanie. Dół pokrowca zawiązywany jest na sznurek. Doskonale chroni suszarkę przed wodą i brudem podczas gdy nie jest używana.

 

Torba na klamerki – wykonana z wytrzymałego poliestru, posiada praktyczny karabińczyk, który pozwala umocować ją na suszarce lub przypiąć do paska czy szlufki spodni. Wlot zamykany jest na sznurek. Torba posiada na dnie otwór odpływowy dla wody deszczowej. Rozmiar: 17 x 17 x 10 cm

 

Linka do suszarki ogrodowej – linka do samodzielnej wymiany w suszarce ogrodowej; długość 60m

 

Linki do prania o długości 20 lub 60 metrów.

 

Zobacz pozostałe wpisy Rorets:

 

Suszarka Ogrodowa Wendella