Jak suszarka Rorets SUSSI pomaga Ci w codziennym życiu?

 

Robienie prania, zwłaszcza przy dzieciach, może okazać się czasochłonnym i męczącym zajęciem. Często włączamy pranie jedno po drugim, po czym zastanawiamy się, gdzie rozwieszać te wszystkie mokre rzeczy. Nie chcemy, aby wilgotne ubrania utrudniały nam codzienne życie. Suszarka Rorets SUSSI przychodzi na ratunek.

Suszarka Sussi

Suszarka Rorets Sussi

Wśród wielu akcesoriów przeznaczonych do suszenia prania najbardziej funkcjonalnym i ekonomicznym rozwiązaniem jest tradycyjna, rozkładana suszarka do prania. Do tej grupy należy suszarka do odzieży SUSSI. Możesz ją w każdym momencie przenieść do dowolnego pomieszczenia lub ukryć. Suszarka SUSSI jest poręczna, lekka, a przy tym charakteryzuje się doskonałą stabilnością.

 

Głównymi zaletami suszarki Rorets SUSSI jest po pierwsze opatentowana konstrukcja pozwalająca na zablokowanie ramion po złożeniu. Po drugie, dla bezpieczeństwa stelaż wyposażony jest w mechanizm blokujący nogi, podczas gdy suszarka stoi rozłożona. Twoje rozwieszane z pietyzmem pranie na pewno będzie bezpieczne podczas przenoszenia suszarki. Kolejnym atutem suszarki SUSSI jest duża powierzchnia suszenia, która po rozłożeniu ramion wynosi łącznie 18 m2 i z powodzeniem zmieści się na niej zawartość jednej pralki (rozłożona suszarka z otwartymi ramionami ma wymiary: wys. 89 cm, dł. 177 cm, szer. 51,5 cm). Długie ubrania, czy ręczniki możesz swobodnie powiesić na ramionach suszarki i nie będą one sięgać do podłogi. Ważną sprawą jest także rozstaw między prętami. Ma on wpływ zarówno na swobodne rozwieszanie prania ale także na szybkość suszenia. Odległość między prętami 5 cm jaką posiada suszarka Rorets SUSSI jest idealna aby rozwiesić większe i grubsze rzeczy, jak na przykład pościel, ręczniki czy delikatne tekstylia oraz zapewnia odpowiedni dopływ powietrza. Ten model idealnie nadaje się do suszenia w domu, jak i na balkonie, w ogrodzie czy na tarasie.

 

Suszarka SUSSI jest wygodna w obsłudze, łatwo się rozkłada, a gdy nie jest potrzebna można ją złożyć i zajmuje niewiele miejsca (wys. 129 cm, szer. 52 cm, gł. 5 cm). Dzięki praktycznej blokadzie mamy pewność, że ramiona suszarki nie rozłożą się samoczynnie podczas jej przenoszenia czy przechowywania.

Rorets sussi suszarkaRorets suszarka sussi wymiary

Pamiętaj, że odpowiednie rozwieszenie prania może bardzo ułatwić jego prasowanie.

Podpowiadamy kilka zasad. Po pierwsze strzepnij pranie przed rozwieszeniem (chwytając je wzdłuż szwów). Po drugie nie odwirowuj prania kilkukrotnie, aby nie wyciągać go z pralki praktycznie suchego.

 

Sussi to tylko jeden z modeli suszarek Rorets, cieszący się ogromnym powodzeniem. Aby dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów stworzyliśmy kilka modeli suszarek, informacje o wszystkich naszych modelach znajdziecie państwo pod tym linkiem.

 

Dla zwiększonego komfortu prasowania zaprojektowaliśmy specjalne deski do prasowania Rorets oraz inne akcesoria gospodarstwa domowego 

 

Sprawdź nasze ostatnie artykuły