Nasza historia


Rörets jest firmą, która powstała w Szwecji i od  1943 roku gości w wielu domach w Skandynawii. Wszystko zaczęło się od produkcji mebli drewnianych, a następnie drewnianych desek do prasowania i suszarek. Przełomem było wprowadzenie do produkcji rur stalowych. Od tego czasu, przechodząc kolejne etapy rozwoju, firma stała się dużym, znaczącym w Europie producentem desek do prasowania, suszarek do odzieży oraz innych artykułów do utrzymania odzieży w czystości i porządku.

W Polsce Rörets działa od 1996 roku w Pniewach, koło Poznania. To tutaj na obszarze ok.11.000 m2 skoncentrowana jest nasza produkcja. Stąd właśnie większość wyrobów trafia do do mieszkańców Skandynawii, Europy i innych krajów świata. Dzięki nowoczesnym, automatycznym liniom produkcyjnym jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom klientów, podążać za trendami oraz wprowadzać na rynek produkty przemyślane i dopracowane w szczegółach. Mają one pomagać Państwu w pracy i czynić ją łatwiejszą. Chcemy służyć pomocą codziennie, poznawać potrzeby naszych klientów i je spełniać.

Nie idziemy na kompromis i zwracamy dużą uwagę na wybór odpowiednich materiałów, zarówno pod względem jakości jak i aspektów środowiskowych. Mamy nadzieję, że widzą Państwo różnicę.

Bardzo ważny dla nas jest Design. Staramy się wykreować odpowiedni wzór, kolor i kształt produktu.  Chcemy, aby mogli Państwo cieszyć się swoją deską do prasowania i suszarką, jako elementem wystroju nowoczesnego domu i mieszkania.