Nasze środowisko


Nasz optymizm jeśli chodzi o świat i środowisko, w którym żyjemy pozostaje wielki, pomimo dużych wyzwań jakie mamy przed sobą . Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby zdrowo nam się żyło i pracowało. Każda, nawet najmniejsza decyzja związana z wyborem materiałów do produkcji oraz logistyką i transportem, ma znaczenie w procesie zmian klimatycznych. Jesteśmy więc świadomi swojej odpowiedzialności za środowisko podejmując wszelkie decyzje.

Zawsze staramy się robić to jak najlepiej i mamy nadzieję, że zainspirujemy innych do tego samego.

Certyfikat Oeko-Tex

Wszystkie nasze pokrowce na deski do prasowania posiadają certyfikat Oeko-Tex. Zapewnia on, że wszystkie tekstylia zostały przetestowane i poświadcza, że nie zawierają żadnych substancji, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

European Production

Jesteśmy dumni z używania symbolu „European Production”. Pokazuje on, że wszystkie nasze produkty są wytwarzane w naszej własnej fabryce w Europie.

Skrócenie drogi i czasu transportu oznacza dużo mniejszy, negatywny wpływ na środowisko, co jest dla nas bardzo ważnym aspektem.

Certyfikat FSC

Nasze opakowania posiadają certyfikat FCS, co oznacza są wykonane zostały z materiałów pozyskanych z legalnych źródeł, zgodnie z międzynarodowymi standardami ochrony lasów na świecie.

Certyfikat ENEA

Energia elektryczna, którą pozyskujemy do procesu produkcji pochodzi w całości z odnawialnych źródeł energii, co zostało potwierdzone otrzymanym certyfikatem pochodzenia z ENEA Wytwarzanie Sp.zo.o.

ISO 28000 – System Zarządzania Bezpieczeństwem Łańcucha Dostaw

Posiadamy certyfikat ISO 28000, który jest międzynarodowym standardem określającym wymagania dla systemów zarządzania bezpieczeństwem w łańcuchu dostaw. Ma na celu ochronę ludzi, towarów, infrastruktury, sprzętu i pojazdów przed potencjalnym ryzykiem.