Pewnie nie umknęło Ci to, że w naszej ofercie oprócz desek do prasowania znajdziesz wiele modeli suszarek na pranie. W tym przewodniku przedstawiamy suszarki zarówno kompaktowe, idealne do małych przestrzeni, a także większe z dodatkowymi przemyślanymi i praktycznymi funkcjami. Sprawdź nasze rozwiązania i wybierz suszarkę najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom!

Absolutnie wszystko! – Shape

Mamy mocne wejście! Stosunkowo nowa suszarka w naszej kolekcji – Shape. Posiada wszystkie funkcje, których możesz sobie życzyć! Grube rurki zapewniają lepszy dopływ powietrza i dzięki temu skraca się czas suszenia odzieży.  Opatentowana konstrukcja pozwala na zablokowanie ramion w pozycji złożonej i sprawia, że obsługa oraz przechowywanie są wyjątkowo proste. Shape ma również mechanizm blokujący, nogi w pozycji rozłożonej, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, gdy suszarka stoi rozłożona. Tak, Shape to bardzo stabilna i solidna suszarka, a jednocześnie łatwa do rozłożenia i złożenia.

Idealna na prześcieradła i zasłony – Omega

Omega to prawdziwy faworyt dla tych, którzy potrzebują miejsca na nieco obszerniejsze tekstylia. Ten model suszarki, dzięki wyjątkowo długim prętom, jest przystosowany do suszenia pościeli, prześcieradeł, obrusów czy zasłon. Suszenie tego typu prania wymaga dodatkowej stabilności, którą Omega oczywiście posiada. Dzięki solidnej konstrukcji z szerszym rozstawem nóg, możesz mieć pewność, że suszarka zawsze będzie stabilna.

Klasyczny wybór – Sussi

Szukasz tradycyjnej suszarki, która zawsze się sprawdza?  Sussi jest najlepszym wyborem!  To nasz bestseller od wielu lat. Suszarka ma rozkładane ramiona, jest stabilna i idealna do codziennego prania. Posiada opatentowaną konstrukcję, która blokuje ramiona w pozycji złożonej, co ułatwia jej przemieszczanie i przechowywanie. Mechanizm blokujący nogi zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, gdy suszarka stoi rozłożona.

Sussi występuje w kolorach: białym, czarnym, szarym i różowym!

Stabilność i bezpieczeństwo – Neo

Najważniejsze dla Ciebie są stabilność i bezpieczeństwo ? W takim razie Neo będzie dobrym wyborem. Konstrukcja nóg Neo zapobiega ryzyko przechyłu, gdy suszarka stoi rozłożona. Dzięki szerokiemu rozstawowi nóg, będzie też wygodna w użytkowaniu dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Opatentowana funkcja blokady zapobiega przed samoczynnym rozłożeniem się nóg i ramion suszarki podczas przenoszenia lub przechowywania suszarki.

Neo występuje w kolorach: białym i różowym!

Wygodna w przechowywaniu – Nano

Szukasz mniejszej, kompaktowej suszarki bez rozkładanych ramion? Mamy dla Ciebie Nano! Ta suszarka jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mieszkają na mniejszej powierzchni. Podobnie jak w Neo, konstrukcja nóg minimalizuje ryzyko przechyłu i zapewnia suszarce stabilność. Ale to, co chyba najbardziej wyróżnia Nano, to haczyk do zawieszenia. Dzięki niemu suszarkę można przechowywać np. w szafie.  To bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają pralni!

Nano jest dostępna w kolorach: białym, czarnym i szarym.

Różne możliwości suszenia – Triple+ Black

Nasza nowość Triple+ black!  To odświeżona i ulepszona wersja naszej suszarki Triple. Posiada 3 półki, które można dowolnie rozłożyć, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię suszenia. Nowa funkcja suszarki umożliwia łatwe składanie nóg i jej kompaktowe przechowywanie, gdy nie jest używana. Podczas użytkowania nogi można rozłożyć całkowicie lub częściowo, w zależności od potrzeb. Z obu stron górnej rurki znajdują się też dodatkowe wysuwane rurki z miejscem na wieszaki z odzieżą. Jeśli więc chcesz odejść od tradycyjnych suszarek i spróbować czegoś nowego, sięgnij po Triple+!

Do mniejszych pomieszczeń – Rise

Rise to nasza propozycja dla osób mających do dyspozycji mniejszą powierzchnię mieszkalną, ale nie tylko. Suszarka ta jest rozkładana pionowo, dzięki czemu nie potrzebuje dużej przestrzeni podczas użytkowania, a po złożeniu stoi pionowo zajmując niewiele miejsca. Wyposażyliśmy ją w prosty w obsłudze, ale jednocześnie solidny mechanizm blokujący przed przypadkowym złożeniem podczas suszenia prania. Rise posiada również 4 otwory do zawieszenia wieszaków z odzieżą, np. z koszulami i bluzkami. Ochronne osłonki na nogach pozwalają na bezpieczne ustawienie jej w wannie lub w kabinie prysznicowej. Te funkcje sprawiają, że jest bardzo praktyczna i używana codziennie w wielu domach.

Rise dostępna jest w kolorze białym i czarnym.

Do domku letniskowego, na kemping i nie tylko – Compact

Compact to jedna z naszych mniejszych suszarek do odzieży. Doskonale sprawdza się  do suszenia mniejszej ilości prania, odzieży treningowej, strojów kąpielowych czy ręczników. Osłonki na nogach chronią podłoże przez zarysowaniem i bez obaw można ją ustawić w wannie. Compact zajmuje niewiele miejsca, więc możesz korzystać z niej nie tylko na co dzień, ale też podczas wakacyjnych wyjazdów, np. na kempingu, w domku letniskowym, czy na działce. Plastikowy haczyk do zawieszenia pozwala na przechowywanie suszarki np. w szafie. Koniecznie wypróbuj Compact!

Compact dostępna jest w czterech kolorach: białym, czarnym, szarym i różowym

Zawieś suszarkę na drzwi – Entry

Co powiesz na takie rozwiązanie? Entry to suszarka, którą możesz zawiesić na drzwiach od łazienki lub jakichkolwiek innych. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Możesz ją wykorzystać do zawieszenia drobnej odzieży lub bielizny. Entry posiada dwa uchwyty na ręczniki lub szlafroki oraz miejsce na wieszaki z odzieżą. Przemyślana konstrukcja pozwala na korzystanie z nich zarówno gdy suszarka jest rozłożona, jak i po złożeniu. Entry posiada blokadę przez samoczynnym rozłożeniem się i zajmuje minimum miejsca w pozycji złożonej.

Entry występuje w kolorze białym.

To tylko niektóre modele z naszej kolekcji suszarek do odzieży. Jesteśmy pewni, że wśród nich jest ta, która najbardziej odpowiada Tobie i Twoim potrzebom! Wymiary i dodatkowe informacje znajdziesz na naszej stronie w opisach produktów. Pamiętaj też, że wszystkie nasze suszarki objęte są 5-letnią gwarancją!