Nasza historia »

Rörets jest firmą, która powstała w Szwecji i od  1943 roku gości w wielu domach w Skandynawii. Wszystko zaczęło się od produkcji mebli drewnianych, a następnie drewnianych desek do prasowania i suszarek. Przełomem było wprowadzenie do produkcji rur stalowych. Od tego czasu, przechodząc kolejne etapy rozwoju, firma stała się dużym, znaczącym w Europie producentem desek do prasowania, suszarek do odzieży oraz innych artykułów do utrzymania odzieży w czystości i porządku.

.

Zobowiązania społeczne »


Większość dzieci na świecie nie ma tak szczęśliwego dzieciństwa jak nasze. Często nie są zaspokajane nawet ich podstawowe potrzeby. Dla Rörets naturalną rzeczą jest, aby mieć swój wkład w niesienie pomocy. Dlatego wspieramy różne organizacje lub staramy się pomagać na inne możliwe sposoby. Pozwala to choć trochę wyobrazić sobie czym jest brak żywności, czystej wody, schronienia i opieki zdrowotnej. Jednak mimo wszystko trudno jest to w pełni zrozumieć.

Nasze środowisko »


Nasz optymizm jeśli chodzi o świat i środowisko, w którym żyjemy, pozostaje wielki pomimo dużych wyzwań, jakie mamy przed sobą . Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby zdrowo nam się żyło i pracowało. Każda, nawet najmniejsza decyzja związana z wyborem materiałów do produkcji oraz logistyką i transportem, ma znaczenie w procesie zmian klimatycznych. Jesteśmy więc świadomi swojej odpowiedzialności za środowisko podejmując wszelkie decyzje.

Zawsze staramy się robić to jak najlepiej i mamy nadzieję, że zainspirujemy innych do tego samego.